(Kalesinterflex)’ten Yeni Ürün Serisi: “Calacatta Macchia”

Kalebodur’un porselen seramik levha markası Kalesinterflex, yeni ürün serisi “Calacatta Macchia” ile mermerin doğallığını yaşam alanlarına sunuyor.

Büyük ebadına karşın estetik yapısı ile öne çıkan; sıcağa, darbeye, çizilmeye karşı dayanıklı ve antibakteriyel bir yapıya sahip olan Kalesinterflex, dünyaca tanınan Calacatta mermerinin doğal dokusunu yeni ürün serisi “Calacatta Macchia” ile mekânlara taşıyor. Masalara, banyo ve mutfak tezgahlarına entegre olarak fonksiyonel ve minimalist bir kullanım sunan Kalesinterflex porselen plakadan üretilen seri, profesyonellerin ve dekorasyon meraklılarının hayallerine göre şekillenebiliyor.

6 ve 12 mm kalınlık ile 160 x 320 cm ve 162 x 323 cm ebatlarında üretilen mat ve parlak seçenekleri bulunan seri, başta mutfak tezgahı olmak üzere farklı kullanım alanları ile öne çıkıyor. “Calacatta Macchia”, duvar ve yer karosu olarak da kullanılabilmenin yanında; banyodan mutfağa, havuzdan restorana, mobilyadan tezgaha kadar farklı alanlarda yer alabiliyor.

Özellikle Kaleseramik’in, yenilikçi markası T-ONE tarafından geliştirilen yeni nesil porselen mutfak tezgahı, mekânlara dikkat çekici bir atmosfer sunuyor. Beyaz ve açık tonlardaki arka planı ile altın renginin tonlarını buluşturan “T-One Calacatta Macchia Porselen Tezgah”, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar mutfağa eşlik etmeyi amaçlarken, hijyenik yüzeyi ve estetik görünümüyle mutfaklarda konfor vadediyor.