(Doğtaş)’la okul dönemine KEYİFLİ başlangıç

Doğtaş’ın yeni nesil odası kampanyasıyla gençler okul dönemine keyifli bir başlangıç yapıyor. Eylül ayı sonuna kadar tüm ürünlerde geçerli yüzde 25 indirime ek olarak, iki modül alışverişlerinde de çalışma masaları yüzde 50 indirimle gençleri bekliyor.

Gençlerin kendilerini özel hissedecekleri alanlar tasarlayan Doğtaş, odasını yenilemek isteyen gençleri yeni okul döneminde özel fırsatlarla karşılıyor. Tüm genç mobilyalarında net yüzde 25 indirim sunan Doğtaş; yeni nesil odası takımlarından iki modül alımında çalışma masalarında yüzde 50 indirim sunuyor.


 

Doğtaş Hakkında

1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit – Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir.