(Roca)’dan “Puzzle Duş Koleksiyonu”

Roca, “Puzzle Duş Koleksiyonu”, termostatik batarya, tepe duşu, su jetleri ile kişiselleştirilmiş hidromasrajlı duş alanları sunuyor. Suyun iyileştirici gücünden üst seviyede fayda sağlamak için tasarlanan koleksiyon, şelale su akışı ve hidromasaj jetleri ile kullanıcılara konfor vadediyor.

İlhamını, parçaların birleştirilmesiyle bütüne ulaşan bulmacadan alan “Puzzle Koleksiyonu”nda bulunan tüm parçalar; farklı türdeki zevk ve ihtiyaca yönelik birden çok alternatifle sunuluyor. Termostatik batarya, duş jeti, el ve tepe duşu istenilen sayıda ve yerleşimde kullanılabiliyor. Arkaya ve yanlara iki veya sekiz jet monte edilebilirken, şelale akışlı ya da yağmur akışlı bir duş başlığı da tercih edilebiliyor. Tepe duşlarının ölçüleri ve akış şekilleri de tercihlere göre ayarlanabiliyor. Şelale su akışı ve hidromasaj jetleri ile “Puzzle Duş Koleksiyonu”, boyun ve sırt bölgelerinin suyun akışından faydalanmasını sağlayarak kaslar üzerinde etkili, sürekli veya aralıklı su jetleri ile yapılan bir hidroterapi seansı sunuyor.

“Puzzle Termostatik Batarya”, Quick Reaction teknolojisi ile sadece 3 saniyeden daha kısa bir sürede suyun istenilen sıcaklığa ulaşabilmesini sağlayarak su ve enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Ürün bu sayede duşa girmeden önce sıcaklık ayarlamalarıyla vakit kaybı yaşanmasının önüne geçiyor. Suyun sıcaklığını sabitleyerek istenmeyen ani ısı değişikliklerine karşı da etkili bir çözüm sunan ürün, ayrıca 3, 4 ve 5 yollu yönlendirici seçenekleri ile de öne çıkıyor. Security 38º sistemi ise varsayılan derecenin aşılmasını önleyerek güvenli bir kullanım vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.roca.com.tr


Roca 
Roca, mimari, inşaat ve iç mekanlar için tasarlanmış banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 84 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 2,1 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.