(Creavit)’ten “D10” Banyo Koleksiyonu…

Creavit, kullanıcı alışkanlıklarını takip ederek geliştirdiği “D10” koleksiyonu ile kullanıcıları kişiselleştirilebilir banyo deneyimine davet ediyor.

Farklı renk, boyut ve özelliklere sahip “D10” koleksiyonu tüketicilere banyolarını dilediği gibi kombinleyerek hayallerindeki banyoyu tasarlamasına imkân sağlıyor. “D10” koleksiyonu, modüler yapıya sahip banyo mobilyası enstrümanlarıyla pratik ve estetik çözümler sunuyor.

Fonksiyonel ürünleriyle dikkat çeken “D10” koleksiyonu, çağdaş tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine kişisel tercihlerine uygun banyo düzenlemelerine olanak sağlıyor. Çekmeceli, kapaklı, çanak veya etajerli lavabolu, lake veya melamin kapaklı seçeneklerden oluşan koleksiyonda; antrasit, antrasit meşe, dafne, kül gri ve beyaz gibi renk alternatifleri yer alıyor.

Kişiye Özel Dolap Tasarımları
“D10” koleksiyonu, çanak veya etajerli lavabo seçenekleri ve 65, 80 ve 100 cm’lik üç farklı genişlikte lavabo dolabı ile kullanıcılara çeşitlilik sunuyor. Ayrıca 30 ve 40 cm genişliğindeki boy dolapları, 20 ve 30 cm genişliğindeki iki farklı üst dolabı ile harici havluluğu her modülünde alternatif tasarımlar ile bütünleşen “D10” koleksiyonuna eşlik ediyor. Yuvarlak veya dikdörtgen gibi farklı tasarımlarda aynalar ile tamamlanan koleksiyon, pratik çözümler ile banyolarda estetik bir görünüm vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.creavit.com.tr