(Themore Concept)’ten Sonbahara Özel Mutfak Dolapları…

Themore Concept, Legolas

Themore Concept, kişiye özel tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle sonbaharda yaşam alanlarını yenilemek isteyenlere çözümler sunuyor.

Themore Concept tasarımcıları, sonbaharda mutfaklarını yenilemek isteyenlere aksesuarlarda, duvarlarda ve yüzeylerde toprak tonları, turuncular, yağ yeşili, sarıları öneriyor. Tasarımcılar, duvarlarda tek renk uygulama yerine iki farklı renk ile dinamik bir görünüm oluşturulabileceğinin altını çiziyor. Son dönemde duvar kağıtları ve aksesuarların da ön plana çıktığını belirten Themore Concept Proje Yöneticisi İç Mimar Suzan Adıgüzel; mutfaklarda dikey çizgili soft renklerin samimi ve sıcak bir hava yaratılabileceğini ifade ediyor. Sarı renk aydınlatmalar, mumlar, aromatik kokular, yapraklar ve kozalaklar ile mutfaklarda sonbahar ruhunun tamamlanabileceğini söylüyor.

Themore Concept, Trinity

Sonbaharın atmosferini mutfağa taşımak isteyenler için çözümler sunan Themore Concept, “Trinity Mutfak Modeli” ve“Legolas Mutfak Modeli” ahşap kombinlerini sunuyor. Estetik tasarımıyla dikkat çeken “Trinity Mutfak Modeli”, modern ve klasik bir anlayışla tasarlanırken, “Legolas Mutfak Modeli” ise minimalist ve geleneksel görünümüyle öne çıkıyor. “Legolas Mutfak Modeli” hem düz hem de ahşap yüzeylerde kullanılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: themore.com.tr


Themore Concept 
Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan ve Aydın/Didim’de bayileri bulunmaktadır. Markanın yurt dışında Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da mevcut satış noktaları yer almaktadır.