(GROHE)’den Mutfak ve Banyosunu Yenilemek İsteyenlere “QuickFix”

GROHE, mutfak ve banyodaki değişiklikler için tüketicilere ihtiyaç duyacağı malzemeleri tek bir pakette sunduğu “QuickFix” adlı ürünü geliştirdi.

LIXIL Group Corporation bünyesinde faaliyet gösteren, banyo çözümleri ve mutfak bataryalarında hizmet veren GROHE, evlerini yenilemek isteyenlere “QuickFix” ürününü sunuyor. Ürün, mutfak ve banyolarda büyük çabalar harcamadan kolay değişiklikler yapabilmeyi vadediyor. İç mekân stillerinin tümüne uyumlu mutfak ve banyolar için ürünler sunan GROHE Start ise kurulum ve tamirat işlerinde kullanıcılara kolaylık sunuyor.

LIXIL EMENA Lideri ve Grohe AG Eş-CEO’su Jonas Brennwald geliştirdikleri ürün hakkında şöyle konuşuyor:

“GROHE olarak, bir odadaki en küçük değişikliklerin bile huzur faktörü üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini biliyoruz. Ancak özellikle mutfaklar ve banyolar gibi yaşam alanlarında, birçok kişi bu değişikliğin çok zor ve maliyetli olacağından korktuğu için bunu yapmaya cesaret edemiyor. İşte bu yüzden GROHE QuickFix’i geliştirdik. QuickFix’in arkasındaki fikir, satın alma, kurulum ve bakım süreçlerinde kolay, kullanışlı ve uygun maliyetli çözümlere olan tüketici talebini karşılıyor. Tüketicilere evleri ile ilgili hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda destek olmaya devam ediyoruz,” dedi.

“QuickFix” ile tüm ürünler, sorunsuz bir kurulum için QuickTools, QuickGuides ve QuickVideos olmak üzere üç ana avantaj sunuyor. QuickTool, bir GROHE lavabo bataryasını kurmak veya bakımını yapmak için gereken tüm geleneksel araçları sağlıyor. Mutfak muslukları söz konusu olduğunda GROHE, ek araçlara ihtiyaç duyulmadan kolay bir sabitleme sistemi vadediyor. QuickGuides ile GROHE, kendini tüketicilerin yerine koyuyor ve kısa talimatlara sahip, anlaşılır ve basit kurulum kılavuzları geliştiriyor. Videolu açıklama tercih eden tüketiciler ise ürün ambalajının üzerindeki basılı bir QR kodu aracılığıyla QuickVideos’da faydalı ipuçlarına ulaşabiliyor ve adım adım rehberlik bulabiliyor. GROHE “QuickFix”, ürün ambalajlarında plastik kullanımını ortadan kaldırma hedefi doğrultusunda tüketicinin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir kutuda sunmayı amaçlıyor.

GROHE “QuickFix”in ilk ürün serisi GROHE Start, modern tasarımıyla, banyo ve mutfaklarına yenilik katmak isteyen tüketicileri hedefliyor. GROHE Start, banyolar için farklı boyutlardaki lavabo bataryası ile tasarımı ve günlük banyo rutininde daha fazla konforu öne çıkarıyor. GROHE‘nin sürdürülebilirlik stratejisiyle uyumlu olarak, GROHE Start ürünleri aynı zamanda çevreyi korumaya da katkıda bulunmayı amaçlıyor. Örneğin, entegre GROHE EcoJoy teknolojisi, su akışını azaltırken suyu havayla zenginleştirerek değerli kaynakları koruyor ve hacimli bir akış sağlıyor. Ayrıca, enerji tasarrufu sağlayan ve suyu kolayca kontrol eden bir tasarıma sahip GROHE SilkMove ES ile donatılan ürünler, sıcak su israfını da azaltıyor. GROHE Start aynı zamanda bir mutfak serisi de sunuyor. İnce formu ve çağdaş bir tasarıma sahip musluklar, günlük mutfak işlerini daha kolay ve konforlu hale getirmeyi amaçlarken ayrıca mutfaklara estetik bir görünüm vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.grohe.com/en


GROHE 
GROHE, 2014 yılından bu yana öncü tesisat ve konut malzemeleri üreticisi LIXIL’in marka portföyünün bir parçasıdır. Her GROHE ürünü, “Pure Freude an Wasser- Gerçek Su Keyfi” deneyimi sunabilmek için kalite, teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirlik marka değerlerinin temelinde hizmet vermektedir. Marka, seçkin portföyleri GROHE QuickFix, GROHE Professional ve premium alt markası GROHE SPA ile yaşamı iyileştiren çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Tüm GROHE ürünleri, profesyonel iş ortakları ve birbirinden farklı hedef kitlelerin kendine özgü ihtiyaçlarına cevap vermektedir.