(Siesta Mobilya)’dan Bahçeler için Sehpa Çeşitleri

Siesta Ocean Uzun Sehpa

Pek çok farklı ürünü özel tasarımcı koleksiyonlarıyla sunan Siesta Mobilya, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı sehpa çeşitleri ile estetik ve konforu bir arada sunuyor.

“Ocean” mini sehpa ve “Ocean” uzun sehpa, polipropilenden üretilen ürünler olması nedeniyle dayanıklılıklarıyla öne çıkıyor. Yazın olumsuz şartlarına uyumluluk sağlayan demonte ve mat yüzeyli ürünler, kolay temizlenebilir özellikleri ve UV katkıları ile renk solmalarının önüne geçmeyi amaçlıyor. Kullanıcılara konfor ve estetik görünümlü ürünleri bir arada sunan “Ocean” mini ve uzun sehpanın beyaz, gümüş gri, koyu gri, siyah ve kum gri olmak üzere toplamda 5 farklı renk alternatifi bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.siesta.com.tr


Siesta
1978 yılında lşılplast Plastik Sanayii ve Ticaret A.Ş olarak kurulan marka, 1987 yılında Türkiye’nin ilk plastik mobilya üretimine başlayarak, bugün merkezi Büyükçekmece’de 50.000 m2’lik alanda faaliyetlerine devam ediyor. İhracatta gerçekleştirdiği atılımlarla, AB ülkeleri başta olmak üzere Amerika ve Avustralya kıtalarına ulaşan Siesta, ürünlerin %85’ini ihraç ediyor. Türkiye’de farklı bölgelerde yer alan satış noktaları ve fabrikası üzerinden ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor.