(Vaillant)’tan Yeni Split Klima: “climaVAIR pure”

Vaillant, düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik özellikleriyle öne çıkan “climaVAIR pure” ile split klima ürün grubunda tüketicilere sunduğu seçeneklere bir yenisini daha ekledi.

Vaillant’ın yeni klima modeli “climaVAIR pure”; iklimlendirme konforu sunarken aynı zamanda çevreye duyarlılığı ile de ön plana çıkıyor. Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sunan ürün, hem yazın bunaltıcı sıcağında hem de kışın dondurucu soğuğunda akılcı ve pratik bir iklimlendirme çözümü vadediyor.

“climaVAIR pure”, minimal kompakt tasarıma sahip yapısıyla hem iç hem de dış ortamda az yer kaplıyor. Filtreleri ve ön paneli kolayca çıkartılabilir şekilde tasarlanan ürün, pratik bakım ve temizlik avantajı sunuyor.

Vaillant’ın yüksek müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefleyen “climaVAIR pure”, maksimum enerji tasarrufu vadeden klima ürün ailesinin en yeni üyesi olarak öne çıkıyor. “ClimaVAIR pure”, sahip olduğu “uyku modu” seçeneği ile geceleri ortam sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor ve enerji tüketimini en aza indirmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda çoklu fan hızı ile doğal rüzgâr etkisi oluşturan otomatik hava sirkülasyonu, ortamdaki havanın düzenli olarak yenilenmesini sağlayarak tüketici konforunu öne çıkarıyor. Farklı kapasite seçenekleriyle hem düşük hem de yüksek metrekareli ortamlarda kullanım imkânı sunan “climaVAIR pure”, ister evde ister ofiste tercih edilebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vaillant.com.tr