(Geberit)’ten Yeni Rezervuar Modülü: “Monolith Plus”

Geberit’in yeni rezervuar modülü “Monolith Plus”; entegre koku alma sistemi, akıllı sensör tekniği, konforlu yıkaması ve led aydınlatmasıyla öne çıkıyor. Ürünün Geberit Home uygulaması üzerinden tüm fonksiyonları kontrol edilebiliyor.

Yeni aydınlatma konseptine sahip “Monolith Plus”, ayrıca atık su ve rezervuarın uzun süreli kullanılmaması durumunda düzenli olarak otomatik yıkanmasını sağlıyor. Ürün; siyah, beyaz, antrasit ve kum grisi renk alternatifleri ile kullanıcılara sunuluyor.

Optimize edilmiş tasarımıyla dikkat çeken ve “Geberit ONE” banyo serisindeki aynalı dolapların ComfortLight’ı ile uyumlu tasarlanan aydınlatma renkleri de “Monolith Plus” kullanıcısına konfor hissi vadediyor. Tasarımını fonksiyonelliği ve teknolojisiyle destekleyen “Monolith Plus”, birçok özelliği bir arada sunuyor. Ürün, genişletilmiş elektronik kontrollü fonksiyon yelpazesiyle banyoda gizli ve açık teknoloji arasındaki boşluğu kapatıyor.

Cam yüzeyi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım imkânı sunan “Monolith Plus”, banyoların yapısal formundan bağımsız kolay montaj imkânıyla yeni inşaatların yanı sıra renovasyon için de tercih edilebiliyor. Sürekli ayarlanabilen ve “Geberit ONE” banyo serisindeki aynalı dolapların ComfortLight’ı ile uyumlu tasarlanan aydınlatması da konfor hissine katkıda bulunuyor. “Monolith Plus”a entegre DALI arayüzü ise ışığın merkezi olarak ayarlanabilmesini ve kontrol edilebilmesini sağlıyor. Aynalı dolapta yapılan ışık ayarı “Monolith Plus”ın yönlendirme ışığı için de geçerli oluyor. Geberit Home uygulaması aracılığıyla tüm fonksiyonları kontrol etme seçeneği sunan ürün, yıkama hacminin ayarlanmasından koku alma işleminin yoğunluğuna ve çalışma süresi ile aydınlatma senaryolarının renk sıcaklığına kadar kolay çalıştırma imkânı vadediyor.

“Monolith Plus”ın estetik ön yüzü, su hijyeni için bir çözüm olan aralıklı yıkama özelliğini gizliyor. Ürünün özelliği; temiz, pis su borularındaki ve rezervuarındaki suyun düzenli olarak değiştirilmesini sağlayıp, kullanıcının uzun süre evde olmadığı zamanlarda veya tatil amaçlı konaklamalarında faydalı olmayı amaçlıyor. Geberit Home uygulaması üzerinden programlanabilen yıkama sayesinde su borularını ve “Monolith Plus”ı ayrı ayrı ayarlanabilen aralıklarla yıkarken böylelikle durgun suda herhangi bir mikrop oluşumunu önlemeyi hedefliyor. Optimize edilmiş tasarımıyla dikkat çeken “Monolith Plus”ın yıkama butonlarında “Sigma21” kumanda kapağının dikkat çeken tasarımı da görsel olarak yansıtılıyor.

Kolay kurulum imkânı ve bakımı
Basit ve sezgisel kullanımıyla öne çıkan “Monolith Plus”, aynı zamanda kolay kurulumu ile de dikkat çekiyor. Sadece 10 santimetrelik sığ derinlikleri sayesinde Geberit Monolith sıhhi tesisat modülleri, genel olarak sıva üstü ve gömme rezervuarlara ve özellikle de yenileme projelerine cazip bir alternatif oluyor. Kompakt şekilleri sayesinde de sınırlı alanın duvar öncesi montajı engellediği alanlar için ideal tercih olabiliyor. Entegre fonksiyonları ve ağ seçenekleri ile yeni Geberit “Monolith Plus”ın tüm bileşenlere kolayca erişilebildiği için de kolay bir bakım vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr