(Kale Banyo)’dan “Zero 2.0 Çanak Lavabo”

Kale Banyo’nun tüketici ihtiyaçlarını gözeterek yeniden yorumladığı “Zero 2.0 Çanak Lavabolar”; yeni inovatif tasarımıyla dikkat çekerken, su akışı sayesinde kirin yüzeyde kalmamasını amaçlıyor. 

Çeşitlilik sunan ebatları ve derin haznesi ile daha fonksiyonel bir yıkama alanı sunan “Zero 2.0 Çanak Lavabolar”; dikdörtgen, oval, kare ve yuvarlak form seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor. “Mat Sarı”, “Mat Şeftali”, “Mat Taş Gri”, “Mat Adaçayı Yeşili” ve “Mat Mavi” renk alternatiflerinin eklendiği seri, kullanıcıya kullanım kolaylığı da sunuyor.

Estetik tasarımları konforlu ve hijyenik bir banyo deneyimiyle buluşturan Kale Banyo’nun “Zero 2.0 Çanak Lavabolar“, ömür boyu koruma vadederken SmartHijyen teknolojisi ile banyolara hijyen sunuyor. SmartHijyen teknolojisi ile üretilen lavabo modelleri içeriğinde bulunan gümüş iyonlar vasıtasıyla mikrop oluşumunu engelliyor. Ürün daha daha az temizlik malzemesi kullanımını teşvik ederek su ile hijyen sunuyor ve doğaya katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr