(Yorglass)’tan Kaydırmaz Zemin Cam Serisi: “Yorfloor”

Yorglass, kaydırmaz zemin camları kulvarında “Yorfloor” serisi, mimari projelerde dekorasyon özgürlüğü sunarken; otelden ofise, kafeden restorana kadar farklı alanlarda kullanılabiliyor.

Yorglass doğadan ilham alarak ürettiği “Yorfloor” serisiyle dekorasyona alternatif seçenekler sunuyor. Camda kaydırmazlık sertifikası olan ve Almanya’daki IFA Enstitüsü tarafından verilen R11 ve R12 sertifikasına sahibi olan seri, kurumun en yüksek sertifikası olan R13 kaydırmazlık sertifikasını da almaya hak kazandı.

Daha önce dikey alanlarda kullanılan Yorglass camları, “Yorfloor” serisi ile yatay kullanım alanları yaratmaya da imkân sağlıyor. Temper, rodaj, bizote, laminasyon, bombe, çiftcam ve emaye baskı işlemleri için uygun olan seri, yer döşemelerinin uygulandığı her alanda kullanılabiliyor. Seri, merdiven ve döşemelerin ışığı kestiği alanlarda kullanımı, gün ışığından faydalanmayı da kolaylaşıyor. Alışveriş merkezi, otel, restoran, bar, villa, park, bahçe ve banyolarda estetik bir görüntü ve fonksiyonel bir kullanım sunan koleksiyon hem iç hem de dış mekânlarda dayanıklılığıyla ile dikkat çekiyor. Serinin içerisinde yer alan; “Konfor”, “Rüya”, “Zarafet”, “Sır”, “İz” ve “Güven” isimli desenler mimari projelere estetik vadediyor.

En yüksek kaydırmazlık belgesi olan R13’e sahip olan “Yorfloor”, şirketin ilk B2C ve ileri dönüşüm ürünü olan “YUDA Cam Kaykay”a ilham veriyor. Yorglass, endüstride fire olarak kabul edilen malzemelerin üretime tekrar nasıl kazandırılacağını göstermek adına ikonik cam kaykaylar hayata geçiriyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.yorglass.com