(E.C.A. SEREL)’den Banyolara Bütünsel Çözüm Sunan “SEREL Rita Serisi”

E.C.A. SEREL’in köşeli hatların hakimiyetini öne çıkardığı “SEREL Rita Serisi”; tezgah üstü lavabo, asma klozet, askılık, kâğıtlık ve sabunluktan oluşan geniş ürün gamı ile banyolara estetik ve fonksiyonellik sunuyor.

“SEREL Rita”, kullanıcı deneyimini iyileştiren özellikleri ile banyoları yeni bir atmosfer katmayı amaçlıyor. Çağdaş ve ferah bir görünüm isteyen kullanıcılara banyo mobilyalarıyla uyumlu ürün yelpazesi sunan serinin ürünleri minimal tasarımıyla öne çıkıyor. Banyolara bütünsel çözümler sunan “SEREL Rita Serisi”; tezgâh üstü lavabo, asma klozet, askılık, kâğıtlık ve sabunluktan oluşan ürün gamıyla banyolarda estetik bir görünüm vadediyor.

Köşeli hatların hâkim olduğu tasarımıyla dikkat çeken üyesi olan tezgâh üstü lavabo, yüzde 100 akrilik levhadan üretilen yapısı sayesinde yüksek dayanıklılık sunuyor. Ürünün pürüzsüz yüzeyi bakteri oluşumunu önlemenin yanı sıra kolay temizleme imkânı da sunarak banyolarda hijyeni üst düzeyde vadediyor. Serinin bir diğer parçası olan asma klozetler, daha az su ile temizlenebilme fonksiyonu ile su tasarrufuna katkıda bulunmayı amaçlıyor. Klozetlerde bulunan entegre klozet bataryasıyla ergonominin yanı sıra kişisel hijyene de hizmet ediyor. Serideki klozetler, opsiyonel olarak inovatif gümüş iyon yüzey teknolojisi olan Hygiene Plus uygulamasıyla da uyum sağlayarak banyolarda hijyeni sürdürülebilir kılmayı amaçlıyor. Klozetlerin yapısı ise temizlik konusundaki kullanıcılara hem pratiklik hem de konfor sunuyor. Kolay çıkarılıp takılabilen Serel Easy Release ve yavaş kapanma özelliğine sahip Serel Soft Close kapaklar kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi vadediyor.

“SEREL Rita” serisinin aksesuarları arasında yer alan askılık, etajerli tuvalet kâğıtlığı ve sabunluklar banyolara bütünlük sunuyor. Serinin aksesuarları, yüzde 100 pirinç ve paslanmaz malzeme yapısıyla sorunsuz bir kullanım garantisi vadediyor. Kullanıcıya kolay bir montaj imkânı sunan ürünler, krom tasarımıyla da banyolarda dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr