(Kale Banyo)’dan “Karina” Lavabo Batarya Serisi…

Kale Banyo, “Karina” lavabo bataryası serisi ile kullanıcılara 4 farklı renk alternatifi sunarken, özel perlatörü sayesinde ise yüzde 40 su tasarrufu vadediyor.

Kale Banyo’nun yalın çizgilerin yanı sıra banyosunda klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için tasarlanan armatür serisi “Karina”, tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Minimalist izler, yalın çizgiler, yumuşak geçişlerin hâkim olduğu “Karina” lavabo bataryası; honeycomb akış düzenleyicisi ile su tasarrufu amaçlarken rose gold, mat siyah, krom ve fırçalanmış nikel alternatifleriyle kullanıcılara dilediği rengi seçme özgürlüğü sunuyor.

Kale Banyo’nun “Karina Sürgülü El Duşu Takımı”, konforlu bir duş deneyimi sunarken; kireç tutmayan ve kolay temizlenen yüzeyi ile de banyolarda hijyenik bir kullanım vadediyor. Ürün, 4 farklı renk alternatifi ile de mekânlara uyum sağlamayı amaçlıyor.

“İyi Bak Dünyana” sorumluluğu doğrultusunda ürün gamında bulundurduğu tasarruflu armatürleri ile su kaynaklarının korunmasına destek olan Kale Banyo, “Karina” armatür serisindeki yüzde 40’lık su tasarrufu ile tüketiciye ekonomik çözüm sunarken, doğayı ve kaynakları koruma konusunda da öne çıkıyor. “Karina” banyo bataryaları su tasarrufunun yanı sıra fonksiyonel tasarımı ile de kolay bir kullanım sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr