(COPA Isı Sistemleri)’nden Yeni Panel Radyatörler:COPA e-Rad” ve “COPA e-Rad S”

COPA Isı Sistemleri’nin iki farklı model olarak tasarladığı “COPA e-Rad” ve “COPA e-Rad S” elektrikli panel radyatörler, tasarruf ve enerji verimliliğine odaklanarak yaşam alanlarına konfor ve estetik sunuyor.

COPA Isı Sistemleri, inovatif yaklaşımla tasarladığı ve bulunduğu ortamı hızla ısıtmayı amaçlayan elektrikli panel radyatörleriyle soğuk havalara sıcak ve çevreci çözümler sunuyor. İki farklı model olarak geliştirilen “COPA e-Rad” ve “COPA e-Rad S” elektrikli panel radyatörler, standart panel radyatör görünümüyle hibrit kullanım imkânı sunuyor.

“COPA e-Rad” ve “COPA e-Rad S” elektrikli panel radyatörler merkezi tesisata bağlanabiliyor ve rezistansları çalıştırmadan sadece kombi ve ısı pompası gibi dış ısı üreticisinden aldığı enerji ile ortama ısı üretebiliyor. Kombi ısı pompası gibi dış ısı üreticiler olmadan tesisattan bağımsız bir şekilde rezistansları ile sadece elektrik enerjisi kullanarak ortama ısı verebiliyor. “COPA e-Rad S” elektrikli panel radyatör, tesisata bağlı dış ısı üreticisinden enerji alırken aynı anda elektrik enerjisiyle rezistansları ısıtılarak ortama ısı üretebiliyor.

Zamanlayıcı moduna sahip ve çevre dostu geliştirilen “COPA e-Rad” ve “COPA e-Rad S” model elektrikli panel radyatörler, konforlu bir şekilde kontrol edilebiliyor. Oda sıcaklığındaki ani düşmeleri algılayabilen elektrikli panel radyatörler, otomatik olarak durarak enerji tasarrufu amaçlıyor.

“COPA e-Rad” ve “COPA e-Rad S” model elektrikli panel radyatörler, duvara kolay monte edebilme imkânı sunuyor veya aksesuar olarak sunulan ayaklarıyla zeminde güvenli bir şekilde çalışma vadediyor. Ayaklı kullanımda elektrikli panel radyatörler farklı odalara taşınabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.copa.com.tr