(Saray Alüminyum) BAU Fuarı’nda Sektör Temsilcileri ile Bir Araya Geldi!

İç ve dış cephe çözümleri sunan Saray Alüminyum, 17-22 Nisan tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen ve iki yılda bir yapı ve inşaat sektörü profesyonellerini bir araya getiren BAU fuarına katıldı. 18 salonda 49 ülkeden toplam 2.260 katılımcı firmanın yer aldığı BAU fuarını bu sene yaklaşık 190.000 kişi ziyaret etti.

Kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur sistemleri, makine ve endüstri sektörlerinin ihtiyacı olan şekil ve büyüklükte sanayi profilleri ve standart kesitli profiller üreten Saray Alüminyum, fuarda başta Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere birçok ülkeden ziyaretçiyi standında ağırladı. Saray, kapı-pencere, sürme ve cephe sistemlerinin yanında bu fuarda Saray Vertical Cladding dış cephe kaplama sistemi ile SF100 çit sistemini de müşterilerinin beğenisine sundu.

Avrupa standartları çerçevesinde EN standartlarında, CE belgeli ürünler geliştiren Saray, hemzemin geçişe izin veren sürmeler, alüminyum kompozit paneller, Saray Cotta, Saray Vertical Cladding ve diğer dış cephe kaplama malzemeleri ile birlikte yüksek performanslı kapı pencere sistemlerini ziyaretçilerine tanıttı.