(ASAŞ)’tan Yüksek Isı ve Ses Yalıtımı Sağlayan Sürme Sistem: Inova

ASAŞ’ın sunduğu Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistem, yüksek ısı ve ses yalıtımı, sızdırmazlık özelliği, çift kanat uygulama alternatifi ve kanat profilini çevreleyen kilit ve baskı noktaları sayesinde üstün performans sunuyor.

Çift kanat uygulama alternatifiyle geniş mekanlar sunan Inova, maksimum 400 kg aksesuar ağırlığı ve 80 kg/m² cam ağırlığı ile 3000 mm genişliğe ve 3600 mm yüksekliğe kadar uygulanabiliyor. Güvenlik için kanat profilini çevreleyen kilitleme ve baskı noktalarıyla geliştirilen ürünün iç ve dış tarafta bulunan özel tasarımlı contalar, yüksek ısı ve ses (akustik) yalıtımı sağlıyor. Bütünleşik tasarım anlayışını benimseyerek daha az enerji tüketen, daha az karbondioksit salımı gerçekleştiren ve ömürleri boyunca çevreye karşı sorumlu olan yüksek performanslı binalar inşa edilmesine katkı sunmayı amaçlayan Inova, aksesuar detayları ve renk alternatifleriyle de dikkat çekiyor.


ASAŞ
1990 yılında kurulan ASAŞ, bugün Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 3.062 çalışanıyla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge merkezine de sahip olan ASAŞ, üretim alanındaki tecrübesini tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla sürekli geliştirerek sektöre birçok sektör için yenilikçi ürünler sunuyor. ASAŞ, alüminyum profil, kompozit panel, alüminyum yassı mamul, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum bayrak ve aydınlatma direkleri, alüminyum kapı, pencere ve giydirme cephe sistemleri, panjur sistemleri, garaj kapıları ve motor kontrol sistemleri alanında zengin bir ürün yelpazesine sahip. Bugün 90’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve kuruluşundan bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren ASAŞ, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2021 sıralamasında 54’üncü sırada yer alıyor.