(Eczacıbaşı)’ndan Banyolara Çevrim İçi Dokunuş: “decoverse.com”

Eczacıbaşı Topluluğu, banyo yenileme alanında hizmet veren decoverse.com adlı web sitesini yarattı. Web sitesi, banyo yenileme sürecini kolay ve zahmetsiz hale getirmek amacıyla hizmet veriyor.

Banyoya dair farklı markalardan birçok ürünü alternatif bir çeşitlilikte tüketicilere ulaştırmayı amaçlayan http://www.decoverse.com adlı web sitesi, mimar ve iç mimarlar tarafından özel olarak tasarlanan ve ilham vadeden banyo tasarımlarını, 15 dakika ücretsiz görüşme imkânı sunan “Mimara Sor” butonu ve usta hizmeti ile kullanıcılara sunuyor.

Decoverse.com blog yazıları, ilham vadeden banyo tasarım örnekleri ile kullanıcılarının banyo yenileme süreçlerine “hayal etme” aşamalarından itibaren dahil oluyor. Mimarlar ve iç mimarlar tarafından web sitesinde bulunan ürünlerden tasarlanan farklı tarzdaki banyo tasarımlarından beğendikleri ürünleri satın alabiliyor ve istediği takdirde ürünleri uygulayacak ustaları da temin edebiliyor. Banyo yenileme konusunda aktif olan Decoverse.com, ilerleyen süreçte dekorasyon alanındaki deneyimini yaşam alanlarının diğer kısımlarına da taşıyarak, bütünsel bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi:  www.decoverse.com