(Baumit)’ten Çözünen Torba Teknolojisi:ALL IN Beton”

Baumit, harç içinde çözünen, yapı harçları sektöründe bir ilk olan torba teknolojisine sahip “ALL IN Beton” ile şantiyelerde torba atığı oluşumunun önüne geçmeyi amaçlıyor.

Harç içinde çözünen torba teknolojisine sahip Baumit “ALL IN Beton” hazır kuru beton harcı, torba atığı oluşturmayan ve doğal elyaflarla güçlendirilmiş yapısıyla hızlı ve kolay uygulama imkânı sunuyor. Baumit “ALL IN Beton”, işlevsel ve çevre dostu bir ürün olarak öne çıkıyor. Beton ihtiyacı olan her yerde inovatif torba teknolojisiyle dikkat çeken bu ürün, yüksek mukavemetinin yanı sıra düşük toz salımıyla temiz şantiyelere ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamayı amaçlıyor. Baumit, yeni teknolojisiyle ihtiyaç duyulan tüm yeni imalat ve tadilat işinde betonun çimento, kum, agrera gibi bileşenleriyle uğraşılmasına gerek bırakmıyor.

Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak ve şantiyede oluşan atık miktarını azaltmak adına kuru yapı harçları için geliştirilen ürün, çok daha hızlı uygulama imkânı sunuyor. Düşük toz salımı sayesinde daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturan Baumit “ALL IN Beton” hazır kuru beton harcı, çok daha temiz şantiyeler vadediyor. İnovatif ürün; tüm yapılarda, dış mekânlarda, bahçe ve peyzaj alanlarında, statik koşulların olmadığı durumlarda tüm beton ve tadilat işlerinde rahat kullanım sunuyor.

Baumit “ALL IN Beton” torbasına yalnızca su döküp ambalajıyla birlikte karıştırınca kullanıma hazır hale geliyor. Ürün ambalajı karıştırma işlemi sırasında beton harcının bir parçası haline geliyor, torbanın içerisinde bulunan doğal elyaflar betonun mekanik etkilere karşı dayanımını artırıyor ve C16 / 20 sınıfı beton elde ediliyor. Çözünen torba teknolojisi ile karıştırma işlemi sırasında beton harcının bir parçası haline gelen ambalaj sayesinde, torba atığı oluşmuyor, hem işlevsel hem de çevre dostu bir çözüm sunuyor.

Detaylı bilgi için: baumit.com.tr