CIVILISTANBUL’23” 15-16 Nisan Tarihlerinde Çevrim İçi Gerçekleşecek!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Yapı Kulübü’nün düzenlediği “CIVILISTANBUL’23”, yaşanan depremler sonrası güncellenen formatı ve içeriği ile 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde çevrim içi gerçekleşecek.


“CIVILISTANBUL’23”
Deprem Özel Webinar

Katılım:
Ücretsiz
Kayıt: Çevrim İçi Kayıt Formu
Tarih:
15-16 Nisan 2023
Yer:
Çevrim İçi, Zoom

Yaşanılan deprem felaketi sebebiyle konsept değişikliğine giden CIVILISTANBUL bu sene “çeşitlilik”, “sürdürülebilir” ve “bilinçlendirici” hedefleri ile birleşen, içeriğinde seminerler, paneller, eğitimler, çekilişler, simülasyonlar ve firma tanıtımlarının olduğu deprem odaklı bir içerik sunacak.
CIVILISTANBUL’23 Deprem Özel Webinar etkinliğinde deprem konusunda öncü yer bilimciler, deprem mühendisleri, mimarlar ve şehir plancıların vereceği seminer ve paneller; sektörde öncü firmalar ile etkileşim fırsatı; staj imkanları ve iş olanakları, çeşitli eğitimler, çevrim içi atölyeler ve simülasyonlar yer alacak.  
Etkinliğe katılım ücretsizdir. Katılımcıların başvurularının değerlendirilebilmesi için formun ilgili bölümüne öğrenci belgesi veya öğrenci kimlik kartı fotoğrafını dosya şeklinde yüklemesi gerekiyor. Başvuruların kabul edilmesi durumunda katılımcılarla mail yoluyla iletişime geçilecek. Oturumların %70 katılım gösterenlere “CIVILISTANBUL’23 Deprem Özel Webinar Katılım Sertifikası” verilecek.

Ayrıntılı bilgi: www.instagram.com/civilistanbul.iaces/


*YTÜ Yapı Kulübü etkinlik ve etkinlik programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Formu doldurmadan etkinliğe katılanlar sertifika alamayacak.