(LG Electronics)’ten Hava Temizleme Cihazı: “PuriCare 360”

LG Electronics’in (LG), hava temizleme cihazı “PuriCare 360”, bulunduğu ortama temiz ve taze hava sunuyor. Ürünün performansını sürdürebilmesi ve temiz hava kaynağı olabilmesi için düzenli filtre temizliğinin yapılması gerekiyor.

360 derece dönerek nerede konumlandığı fark etmeksizin, bulunduğu alana temiz hava sunan “LG PuriCare 360”ın filtresinin kullanım sıklığına göre değişmekle birlikte ortalama ayda bir kez temizlenmesi gerekiyor. 360 derece dönme özelliğine, temiz havayı 7,5 metre ileri taşıyan ve 100 metrekarelik alanı arındıran “LG PuriCare 360” kullanıcıları, cihazlarını tek başlarına temizleyebiliyor. Etkili bir filtre temizliği yapmak isteyen kullanıcıların öncelikle yapması gereken şey hava temizleyicinin gövde kapağını açarak filtreyi çıkartmak ve filtre gövdesine takılı yıkanabilir ön filtreyi çıkartarak yıkamak. Ardından, filtre gövdesini kıl başlıklı elektrikli süpürge ucu gibi yumuşak bir aparatla temizlemek ve yıkanan filtrenin tamamen kuruduğuna emin olarak yerine yerleştirmek. Kullanıcılar ThinQ uygulaması üzerinden filtrenin kalan ömrünü de kontrol ederek gerekli durumlarda yenisiyle değiştirebiliyor.

True HEPA filtre sistemine sahip olan “LG PuriCare 360”, çok ince toz ve alerjenlerin de dahil olduğu 0,3 mikrona kadar olan partiküllerin yüzde 99,97’sini yakalayabiliyor. Kötü koku ve zararlı gazlara yönelik de ürün ile ev içerisindeki yemek, parfüm, temizlik nedeniyle kullanılan kimyasal maddelerin kokusu ortadan kalkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.lg.com/tr