(Gerflor Türkiye)’den Yeni “Taraflex Evolution SL” Spor Zemin

Gerflor Türkiye’nin en yeni spor zemini “Taraflex Evolution SL”, yapıştırıcısız kuruluma olanak sağlıyor.

Oyuncuların güvenliği ve yüksek performans için tasarlanan “Taraflex Evolution SL”, tekstil ile destek sağlayarak yüksek seviyelerde stabilite ve dayanıklılık vadediyor. Zemin, CXP-HD köpük özelliği ile oyunculara güvenli bir performans sunuyor. Protecsol yüzey koruma kürünün 3’lü etkisiyle kavrama ve tutunmada maksimum seviyeyi sağlayan ürün, sürtünmelere karşı deride oluşabilecek yanmaları önleyen bir yüzeye sahip.

Yapıştırıcısız, kolay, sürdürülebilir ve hızlı bir kurulum imkânı sunan “Taraflex Evolution SL”, nem artışına karşı dirençli yapışıyla dikkat çekiyor. Alt zemine yapışma gücü yüksek olan zemin, daha fazla dayanıklılık ve performans sunuyor.

Yapıştırıcısız kurulumu ile çevre ve insan sağlığına yönelik duyarlılıkla geliştirilen “Taraflex SL”in tekstil desteği de geri dönüştürülmüş şişelerden üretildi. Yaklaşık 800 m²’lik bir alan için 2000 şişe kullanıldı. Formaldehit içermeyen içeriği ile %100 REACH uyumlu. Avrupa’da üretiliyor olması da ürünün karbon ayak izini düşürüyor. Tutma bantları ile zeminden kaldırırken kolaylık sunan “Taraflex SL”, geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir özellikleriyle öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.gerflor.com.tr


Gerflor Group
Gerflor Group, yenilikçi, dekoratif ve sürdürülebilir vinil zemin kaplama çözümleri ve duvar kaplamaları tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Konut, sağlık, eğitim, spor, perakende, sanayi, ofisler, ağırlama ve taşıma araçları gibi her türlü kapalı pazar uygulama ihtiyacını karşılamak için özel döşeme ve duvar çözümleri geliştirir. Gerflor Group, Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, Connor Sports®, Sportcourt® ve Gradus® gibi dünyada tanınmış ürün markalarını bir araya getirmektedir.