“border_less ARTBOOK DAYS 2023” Başvuruları 13 Mart’a Kadar Devam Ediyor!

Arter’de 4 – 7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek “border_less ARTBOOK DAYS 2023”, başvuruları 13 Mart’a kadar devam ediyor. Depremden etkilenen şehirlerde faaliyet gösteren başvuru sahiplerinden katılımcı ücreti alınmayacak.


“border_less ARTBOOK DAYS 2023”

Son Başvuru Tarihi: 13 Mart 2023
Katılımcı Listesinin Açıklanması: 3 Nisan 2023
Etkinlik Tarihi: 4 – 7 Mayıs 2023
Yer: Arter, Beyoğlu / İstanbul
Başvuru: Çevrim İçi


“border_less ARTBOOK DAYS” yayını olan, metin üzerine çalışan sanatçı ve inisiyatifleri; müze, galeri, kurum ve enstitüleri bir araya getirerek kitap üzerinden yeni bir ortak alan yaratmak üzere başvuruları 13 Mart 2023 tarihine kadar bekliyor.

ARTER ev sahipliğinde 4 – 7 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleşecek etkinliğin beşinci edisyonu, sanat alanında üreten, söz söyleyen ve paylaşan kişileri bir araya getirirken yayınevleri üzerinden de yeni etkileşim zeminleri oluşturmayı amaçlıyor.


“border_less KİTAP FONU”
Açık Çağrı

Kitap Fonu Başvuru Tarihleri: 16 Ocak – 17 Nisan 2023
Kitap Fonu Jürisi: Emir Barın, Hera Büyüktaşçıyan, Özge Doğan, Eva Vaslamatzi


“border_less KİTAP FONU” başvuruları 17 Nisan’a kadar devam ediyor. border_less, her ARTBOOK DAYS edisyonu öncesi yaptığı açık çağrı ile daha önce kapsamlı bir kitabı basılmamış ve üretim aşamasında olan bir sanatçı kitabı için fon sağlıyor. Emir Barın, Hera Büyüktaşçıyan, Eva Vaslamatzi ve Özge Doğan‘nın başvurular arasından değerlendirip seçeceği kitap projesi, Mayıs ayında border_less Instagram, Facebook sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.border-l-e-s-s.com