(Tatbikat Sahnesi)’nden Depremden Etkilenen Çocukların Eğitimine Destek!

Oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun kurduğu Tatbikat Sahnesi’nde sahnelenen her oyunun bilet gelirlerinin bir kısmı, depremden etkilenen çocukların eğitimi için Darüşşafaka’ya aktarılacak.

Depremden etkilenen çocukların eğitimine sürekli katkı amacıyla Darüşşafaka Cemiyeti ile iş birliği yapan Tatbikat Sahnesi, Instagram hesabında şöyle bir açıklama yaptı:

“Tatbikat Sahnesi olarak depremden etkilenen çocuklarımızın eğitimine sürekli katkı amacıyla Darüşşafaka Cemiyeti ile iş birliği yaptık. Aramızdaki protokol ile bundan sonra Tatbikat Sahnesi’nin sahnelediği her oyunun bilet gelirinin belirli kısmı depremden etkilenen çocuklarımızın nitelikli eğitim alması amacıyla Darüşşafaka Cemiyeti’ne aktarılacak. Siz değerli seyircilerimizle birlikte Darüşşafaka’ya destek olarak, bu yolda birlikte yürüyeceğimiz için hepinize teşekkür ederiz.

Birbirimizden aldığımız güçle hep birlikte iyileşerek daha aydınlık bir gelecek inşa etmenin sürdürülebilirliğine inanıyoruz.”

Aralarında “Fahrenheit 451”, “Bir Delinin Hatıra Defteri” ve “Acting” gibi oyunların yer aldığı Tatbikat Sahnesi‘nin biletlerine Biletix‘ten ulaşılabilir.