(Hager)’den Yeni Anahtar Priz Serisi: “Gallery”

Hager’in, malzeme, inovasyon ve antibakteriyel özellikleri ile dikkat çeken yeni anahtar priz serisi “Gallery”,  28 renk ve malzeme kaplaması ve modüler yapısıyla öne çıkıyor. Seri, sağlık kuruluşu, okul, otel ve restoranlarda hassas bir kullanım sunuyor. 

Hager’in yeni serisi “Gallery”, markaya 3 patent daha ekleyen tasarım modüler anahtar prizleriyle tüm konut ve ticari projelerde kullanılabiliyor. Yeni nesil mekanizmalarıyla “Gallery”serisi standart iki modül olan mekanizması, hiçbir alete gerek duymadan tek modül haline de gelebiliyor. Açma kapama butonunu mekanizması içinde bulunan tırnak tornavida yardımı ile kullanım amacına göre açma / kapama ya da yaylı buton haline dönüştürme imkânı veriyor.

Birçok özelliği bir arada sunan “Gallery” serisi çerçeve altlarında opsiyonel olarak bir LED şerit ilave edilerek çerçeveye bir ambiyans aydınlatma havası sunarak tasarımını daha da ön plana çıkartıyor. “Gallery” serisi, anahtar mekanizmalarına eklenen aydınlatma LED’i sayesinde anahtar durum ya da ambiyans aydınlatması arasında rahat bir geçiş sunuyor. Ayrıca Bluetooth destekli anahtar mekanizmaları ile mobil uygulaması üzerinden bluetooth bağlantısı ile kontrol edebiliyor. “Gallery” bünyesinde bulunan çok sayıda yapı ve renkte olan çerçeveleri ile 4’lü çerçeveden, modüler 2M’den 8M çerçeveye kadar geniş bir yelpaze yer alıyor.

Ürün çerçeveleri 3 farklı materyal içeriyor
“Gallery” serisi anahtarları, çok sayıdaki renk ve kaplama ve masif materyal seçenekleriyle de öne çıkıyor. Ürün çerçeveleri 3 farklı materyal içeriyor. Bunlardan ilki çok farklı renk opsiyonu sunan plastik, ikincisi farklı materyallerle kaplanmış çerçeve, sonuncusu ise solit materyalden yapılmış çerçeveler. Her çerçeve grubunda kendine has dokunuş ve ağırlığı ile kullanıcı odaklı olan seri, mimari yapıya da entegre olabiliyor.

“Gallery” serisi Hager’e üç patent daha kazandırıyor. Birinci patentte anahtar mekanizmalarında bulunan mekanizma değişikliği ile açma / kapama ya da yaylı buton özelliği atanıyor. İkicisinde mekanizmanın vidasız terminal girişlerinde “klik” sesi kablonun oturduğunu belli ediyor. Sonuncusu ise anahtar mekanizma, aydınlatma LED’inin yön değişimi ile aydınlatmanın sürekli veya açma kapama işleminde yanmasını sağlayan düzenek oluyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.hager.com.tr


Hager Group
1955 yılından bu yana Akıllı Evler, Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları ile enerji yönetim ve dağıtım sistemlerinde faaliyet gösteren Hager Group, enerji dağıtım sektöründe yer alan şirketlerden biridir. Bağımsız bir aile şirketi olan ve Almanya’da kurulan Hager Group, 11.500 çalışana ve 2.3 milyar Euro yıllık ciroya sahiptir. Ürünleri ve sistemleri dünya üzerinde 24 farklı noktada üretilmekte ve yine dünya üzerinde 136’den fazla ülkede müşterilere iletilmektedir. Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonuna kadar uzanmaktadır. Müşteriler ve alanında son derece uzman mühendisler ile sürekli fikir alışverişinde bulunarak proje çözümleri üretilmesi, Hager’in en temel çalışma prensibidir. Enerji verimliliği sağlayarak doğanın korunması ve uygun maliyette en kaliteli projelerin üretilmesi ise Hager’in en önemli amacıdır.