(Günsan Elektrik)’ten Enerji Tasarrufu Çözümler…

Sınırsız olmayan enerji kaynaklarının verimli kullanımına dikkat çeken Günsan Elektrik, elektrik tasarrufunu kolaylaştıran çözümleriyle hem bütçeye hem gezegene katkı sağlamayı amaçlıyor.

Ocak ayının ikinci haftasında kutlanan ve enerji verimliliğinin önemine ilişkin mesajların verildiği “Enerji Tasarrufu Haftası”nda Günsan Elektrik, bireysel önlemlerle ve kullanılan teknolojilerle enerji tasarrufu sağlamanın önemine dikkat çekiyor. Enerji verimliliğini artırmaya yardımcı tasarımları hayata geçiren Günsan, Hareket Sensörü ve Energy Saver çözümleriyle konutlardan büyük işletmelere her mekânda verimli ve tasarruflu enerji kullanımı sunuyor.

Hareket Sensörü, İçerisinde bulunan detektör sayesinde bulunduğu ortamdaki insan hareketlerini algılayarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçiyor. Aydınlatmanın kontrolünü kullanıcıya bırakan Hareket Sensörü, özellikle kapalı ve ışık görmeyen yerler için ideal kullanım avantajına sahip. Günsan’ın hemen her serisinde bulunan Hareket Sensörü, ayrıca zaman ve ışık ayarı özelliğiyle de gereksiz enerji sarfiyatını engelliyor.

Energy Saver ise otel gibi insan giriş çıkışının yoğun olduğu mekânlarda gereksiz enerji tüketiminin önüne geçiyor. Energy Saver kullanımı yapılan cihazlarda kart takılı olmadığında enerji kesiliyor. Böylece enerji sarfiyatının yüksek olduğu işletmeler elektriği daha verimli ve tasarruflu kullanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.gunsanelectric.com