(Kilim Mobilya)’dan “Geralt” Serisi…

Kilim Mobilya; “Geralt Koltuk Takımı”, “Geralt Yatak Odası Takımı” ve “Geralt Yemek Odası Takımı” ile kullanıcılara konfor vadediyor. Dairesel ve her zamana uygun formlarla tasarlanan seri, renk uyumuyla da mekânlarda dikkat çekiyor.

Kilim Mobilya; “Geralt Koltuk Takımı”, “Geralt Yatak Odası Takımı” ve “Geralt Yemek Odası Takımı” ile 1950’li ve 60’lı yılların estetiğini yansıtıyor. “Geralt”, yalın tasarıma sahip olmasının yanı sıra çok amaçlı kullanım da sunuyor. Formlarının ideal biçimde tasarlandığı takım, kullanıcısına günün her anında konfor  vadediyor.

Kıvrımlı formları ve ince ayak detaylarıyla öne çıkan “Geralt Koltuk Takımı”, estetik detayları ile farklı kullanıcı beklentilerine cevap verirken, alana hakimiyeti ise renk uyumuyla tamamlayıcı etki yaratmayı amaçlıyor.

Cam kapak askılıklı dolap, cam kapak askılıklı raflı dolap, cam kapak çekmeceli dolap, cam kapak köşe dolap, cam kapak pantolonluklu dolap, cam kapak raflı dolap, sağ 45’lik raflı dolap, sol 45’lik raflı dolap, şifonyer, şifonyer ayna, komodin, çamaşırlık ve karyola bazadan oluşan “Geralt Yatak Odası” takımı bütüncül çözüm üretiyor. Kumtaşı rengi ile öne çıkan takım, dairesel formları ile dikkat çekiyor.

Kullanıcısına fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı sunan “Geralt Yemek Odası Takımı”, detaylardan uzak bir tasarımla kullanıcılara sunuluyor. Renk uyumunu estetik kulp ve ayak tasarımı ile destekleyen takım, güçlü çizgisel yapısıyla öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: https://kilimmobilya.com.tr/