(VOQ)’dan “Viva Magenta” Renk Banyo Mobilyaları…

Pantone Color Institute her sene açıkladığı yılın trend rengini 2023 için viva magenta olarak belirledi. VOQ ise viva magenta’dan esinlenerek hazırladığı “Liv” ve “Kao” serileri ile retro tasarımları banyolara taşıyor.

Pantone Color Institute her sene açıkladığı yılın trend rengini 2023 için güç ve canlılığı ifade eden viva magenta olarak belirledi. Kökleri kırmızıya dayanan ve dikkat çekici renk olarak tanımlanan viva magenta, modadan sanata, kozmetikten mobilyaya kadar birçok alanda öne çıkmaya başladı. “La Moda in Bagno” (Banyolarda Moda) mottosuyla yola çıkan ve trendlere uygun banyolar yaratmayı vaat eden banyo mobilyası markası VOQ da 2023’ü viva magenta’nın retro tonlarından esinlenerek tasarladığı “Liv” ve “Kao” serileri ile karşılıyor.

VOQ’nun 3 farklı renk paletiyle tasarladığı “Liv” banyo mobilyası serisi, keskin hatlarının yanı sıra yuvarlak formuyla dikkat çekiyor. Tezgah üstü lavabo, ayna, havluluk entegreli lavabo dolabı gibi modüllerin kombinasyonundan oluşan seri, mat yüzeyi ve depolama alanı yaratan modülleriyle de dar banyolar için çözüm sunuyor.

“Neoteni” akımından ilham alan “Kao” serisi ise estetik ve konforu ön plana çıkarıyor. Uzakdoğu’nun kültürel esintilerini banyolara getiren seri, monokrom dekorasyon sevenlerin ilk tercihi oluyor. 5 farklı renk seçeneği ve 5 farklı modül tipine sahip olan “Kao”, mekânlara dinamik bir atmosfer sunuyor. Gövde rengiyle uyumlu doğal ahşap kaplama dolap kapakları ile banyolarda öne çıkarken, serinin yan modülleri de kullanışlı saklama alanları sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.voq.com.tr