(E.C.A.)’dan Çevre Dostu İklimlendirme Çözümleri!

E.C.A., geniş ürün yelpazesinde bulunan enerji tasarruflu ve bütçe dostu İklimlendirme Sistemleri ile kullanıcılarına dört mevsim tasarım, estetiklik ve kolay kullanım imkânını bir arada sunuyor.

E.C.A. İklimlendirme Sistemleri içerisinde sunduğu kombiler, kazanlar, klimalar ve radyatörlerle evlerden ofislere, okullardan AVM’lere kadar insanların olduğu her noktada dört mevsim hayatlara dokunuyor. Ürünler, kullanım kolaylığı ve bulunduğu ortamla bütünleşen tasarımlarının yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan bütçe dostu yapılarıyla da dikkat çekiyor.

Kışın yaklaşmasıyla birlikte yaklaşık 20 milyon abonenin doğal gaz kullandığı Türkiye’de ısınma çözümleri konusunda enerji tüketimi ve tasarruf tekrar gündeme geliyor. E.C.A.Confeo Premix, Proteus Premix, Calora Premix, Citius Premix ve elektrikli Arceus kombi modelleri ile yaşam alanlarının verimli kullanılmasını sağlarken, yakıt tasarrufuna da imkân tanıyor. İnovatif tasarımları, farklı emniyet sistemleri ve minimal boyutlarıyla öne çıkan kombiler kullanıcılarına servis bakım kolaylığı sunarken, Proteus Premix modeli 5 yıl da garanti sunuyor. Doğal gaz ve LPG olarak farklı kullanım imkânları veren modelleri de kullanıcılarına sunan E.C.A., İOS ve Android uygulamaları ile İnternet üzerinden kontrol edilebilen kombilerinde çocuk kilidi özelliğiyle de yüksek güvenlik sunuyor.

Felis ve Sıvı / Gaz Yakıtlı Çelik Kazanlar
Geniş ürün yelpazesi bulunan E.C.A.’nın ürün gamında sistemi tamamlayan valfler ve kontrol aksesuarları da bulunuyor. Sunduğu çözümlerle teknoloji ve konforu bir araya getiren E.C.A., panel, dizayn panel ve döküm radyatörleriyle gelenekselle günceli buluşturuyor. Tasarımlarıyla mekânlara yeni bir kimlik kazandıran radyatör modelleri yüksek verim ve ısı dağılımı sağlıyor. Düşük sıcaklıklara uygun yüksek verimli panel radyatörler, iki çeşit düzlem yüzey uygulaması bulunan ince tasarım ve dekoratif görünümlü dizayn panel radyatörler ve döküm radyatörler soğuk kış günlerinde verimli çözümler sunuyor. E.C.A.‘nın duvar tipi yoğuşmalı kazanı Felis ve Sıvı / Gaz Yakıtlı Çelik Kazanları ise kullanıcılara yüksek verimlilik vadediyor. 2 yıl ve üzeri garanti süresi bulunan kazanlar kaskad bağlantı imkânı yüksek kapasitelere cevap verirken, düşük atıkgaz emisyon değeri ile de çevreci bir yapı ortaya koyuyor.

Yılın her mevsimine özel iklimlendirme çözümleri sunan E.C.A. sıcak yaz günlerinde farklı ihtiyaçlara ve mekânlara göre klimalar sunuyor. Duvar tipi split klimalarda Niobe Blue Serisi, Ecotech Serisi ve Spylos Serisi ile hafif ticari klimalarda ise salon tipi ve kaset tipi olarak iki farklı kategoride son teknoloji ile donatılan ürünlerini kullanıcı ile buluşturuyor. Çevre dostu ve tasarruflu yapılarıyla yüksek verimlilik sunan klimalar, estetik tasarımları ve kolay kullanımı ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Duvar tipi klimalarda Niobe Blue klima entegre Wifi modülü, uzun hava üfleyen güçlü fanı ve özel akıllı kanat yapısı ile öne çıkarken; üç farklı çalışma modu bulunan Ecotech klima ise 3d üfleme yapabilme özelliği, kendi kendine temizleyebilen titen golden fin evaparatör ve I FEEL özelliği ile öne çıkıyor. Beş kademeli fan hızı bulunan Spylos serisi klima ise hızlı soğutma modu, yüksek hava debisi ve nem düzenleyici fonksiyonu ile kullanıcıya farklı bir deneyim sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr