(Artstone)’dan Kışı Karşılayan “Tuğla” Serisi…

Artstone; tuğlanın geleneksel dokusunu özel üretim teknikleriyle harmanlayarak tasarladığı “Tuğla” serisi ile tuğlanın sıcak dokusu ve görünümünü mekânlara uyguluyor. Normal şartlarda tavan uygulaması imkânsız olan tuğla dokularını, geliştirdiği tasarım algısıyla konut ve ticari alanların tavanlarına taşıyor.

Havaların soğuması ile birlikte iç mekânlarda geçirilen vakit gittikçe artarken, iç dekorasyon da önem kazanmaya başladı. Sonbahar ve kış aylarında; sıcak görünüme sahip mekânlar dikkat çekiyor. Duvar ve tavan yüzeyleri bir mekânın sıcaklık algısını en çok etkileyen tasarım öğeleri iken; bu yüzeylerde rustik ve rahatlatıcı görünümü ile tuğla, ilk tercihler arasında yer alıyor.

Artstone; her döneme uygun, ikonik ve dikkat çekici tasarımları ile pek çok tuğla seçeneği sunarak, sıcak bir ortam yaratmayı amaçlıyor. Artstone dekoratif tuğla kaplama panelleri ile tuğlanın geleneksel aromasını modern tasarıma dâhil ediyor. Artstone panelleri dikkat çekici üç boyutlu yüzey dokuları ve canlı renkleri ile kullanıcılara özgün mekânlar tasarlama fırsatı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: artstone.com