(Knauf)’tan “Heradesign®” Sistemleri…

Knauf, ekolojik dengeye duyarlı ve yenilikçi üretim teknolojilerini kullanarak geliştirdiği Heradesign® sistemleri ile ofislerden eğitim kurumlarına, kültür merkezlerinden havaalanlarına kadar insan yoğunluğunun olduğu tüm noktalarda akustik performansı estetikle birleştiriyor.

Knauf, Heradesign® çözüm sistemleri ile gürültüyü kontrol altına alarak yaşam alanlarında konfor sunuyor. Eğitim, spor, ofis, eğlence ve dinlenme tesislerinde uygulanarak tüm rahatsız edici arka plan gürültülerini azaltan Heradesign® ahşap, su ve magnezit bileşenlerinden oluşan yapısıyla da ekolojik dengeye duyarlı, doğayı koruyan bir çözüm sunuyor.

Hem tavan hem de duvar yüzeylerine uygulanabilen ürün, sahip olduğu yüksek işlevselliği ile sonsuz sayıda tasarıma imkân sunuyor. A sınıfı ses yutum değeri ile öne çıkan Heradesign® ürünleri; güçlü ses yutumu sayesinde uygulandığı mekânlarda konsantrasyon ve verimliliği artırmayı amaçlıyor.

Ağaç yününe dayalı yapısıyla ofislerde, eğitim, spor, eğlence ve insan yoğunluğunun fazla olduğu çeşitli tesislerde tüm arka plan seslerini azaltarak çözüm sunan Heradesign® ürünleri estetik ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Geri dönüştürülebilen ürünler çağdaş yaşam alanları oluşumuna ekolojik açıdan zararsız bir katkı sunarken, piyasadaki tavan sistemleri ve profillerin de neredeyse tamamına uyum sağlıyor.

Isı İzolasyonunu akustikle birleştiriyor
Heradesign® ürünleri, mevcut duvarlara giydirme olarak kullanılabilmesinin yanı sıra profillere vidalanarak asma tavan ve modüler T taşıyıcılı sistem asma tavan olarak veya Baffle sistemi olarak da kullanılabiliyor. Akustiğin yanı sıra buhardan ve nemden etkilenmeyen ürün, değişik renk, ebat, yüzey ve kenar seçenekleriyle temin edilebilme imkânı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.knauf.com.tr/tr


Knauf Türkiye
Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Knauf, 86’yı aşkın ülkede 150’den fazla üretim tesisi ve satış ofisleriyle yapı profesyonellerine hizmet veriyor. Kuru yapı sistemleri, sıva ve aksesuarlar, yalıtım malzemeleri, zemin sistemleri ve şapları, sıva ve harç makine sistemleri ile 1932’den beri hizmet veren firmanın Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yer alan ve bölge yönetiminin merkezi olan Knauf Türkiye sahip olduğu yüksek cirosu ve her geçen gün büyüyen üretim kapasitesi ile bölgenin önemli oyuncuları arasında yer alıyor.