(NG Kütahya Seramik) 2023 Koleksiyonu ile UNICERADA!

NG Kütahya Seramik, 7 – 11 Kasım tarihleri arasında farklı doku, renk ve boyutlara sahip 2023 Koleksiyonu ile İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Unicera’da yer alıyor.


UNICERA İstanbul
Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı

Tarih: 7 – 11 Kasım 2022
Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Salon 2, BO2, Bakırköy / İstanbul


NG Kütahya Seramik, DDG teknolojisiyle tasarladığı 3DF’in yanı sıra “Stardust Effect”, “Soft” ve “Metronorm” koleksiyonlarıyla işlevselliği, estetik tasarımı ve teknolojiyi buluşturan inovatif yaklaşımını Unicera’da gözler önüne seriyor.

NG Kütahya Seramik, endüstri 4.0 fabrikasında DDG teknolojisini kullanarak yenilikçi koleksiyonu 3DF ile mekânlara dikkat çekici bir boyut kazandırıyor. Modern ve klasik mermer dokularından ilham alan koleksiyon, özel teknolojisi ile 3D görünümüne derinlik katıyor ve geleneksel yöntemler ile elde edilemeyecek etkileri mekânlarda yaşatıyor. NG Kütahya Seramik, 3D yüzey dekorasyonu ile dokusal efektleri hissettiriyor, inovatif koleksiyonuyla yaşam alanlarında hem mat hem de parlak görünümler sunuyor. 3DF koleksiyonunda yer alan seçenekler; “Ares”, “Damasen”, “Lord”, “Luserna”, “Darka”, “Traverten”, “Artos”, “Beton”, “Liberty”, “Nuvola”, “Atrium”, “Aston” ve “Moonstone”.

“Stardust Effect” koleksiyonu ilhamını yıldızlı gecelerin ışıltısından alıyor. Dikkat çekici renk tonlarının hâkim olduğu “Tosca”, “Osso” ve “Delmar” koleksiyonun öne çıkan serileri arasında yer alıyor. Teknoloji ve estetiğin bir araya geldiği koleksiyon, tasarımı ile kullanıcılarına özel bir deneyim sunuyor. Mermer yüzeyindeki kristal etkisi, renk geçişleri, derinlik hissi yaratan görünümü ile “Stardust Effect”, yaşam alanlarında estetik bir görünüm vadediyor.

NG Kütahya Seramik, “Soft” koleksiyonu ile de mekânlara yeni bir dokunuş sunuyor. Modern mermer tasarımıyla “Tosca” ve “Crown”, traverten görünümlü “Ravel”, beyaz renk tasarımlı “Loren” ve “Carrara” ürünlerinden oluşan koleksiyon, yumuşak yüzey dokusuyla öne çıkıyor. “Metronorm” serisi ise NG Kütahya Seramik’in en son tasarımlarından ilham alan minimalist koleksiyonu. Kendine özgü özel tasarımıyla seramiğin ayırt edici boyut çeşitliliğini yansıtan ve dinamik renk ile yüzeyleri olan koleksiyon, küçük ve büyük ölçekli tüm mimari projelerin ihtiyaçları için geliştirildi. Seri, farklı çeşitte döşeme kombinasyonu sunuyor.