“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” 9 – 10 Kasım Tarihleri Arasında (Raffles İstanbul)da!

Dünyanın ilk uluslararası projesi “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” için 9 – 10 Kasım 2022 tarihleri arasında Raffles İstanbul’da buluşuyor. Karaca ana sponsorluğunda gerçekleşecek sergiye uluslararası davet ve düğün endüstrisinde faaliyet gösteren 9 tasarımcı katılıyor.


“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti”
Sergi

Tarih: 9 – 10 Kasım 2022
Yer: Raffles İstanbul
Katılım: Ücretli, Bilet Gerekli


“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi, İstanbul’u kutlamalar destinasyonu olarak uluslararası platformlarda öne çıkarmak amacıyla hayat buluyor. İstanbul temasını taşıyan sergide tasarımcılar, tasarladıkları İstanbul temalı sofraları ilk kez misafirlere sunacak. Projede, birbirinden farklı İstanbul temalı sofralar ve sofra kültürünün püf noktaları ilk kez alanında dünyaca tanınmış, 9 davet tasarımcısı tarafından yorumlanacak.

Sarah Young

Sergide yer alacak tasarımcılar arasında, en son Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğün davetini hayata geçiren Colin Cowie ve tüm Hollywood davetlerinin organizasyonlarından sorumlu olan, Emmy Ödül Töreni ve Oscar Ödül Töreninin tasarımcısı Edgardo Zamora da bulunuyor. Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden uluslararası davet tasarımcısı Eddie Zaratsian, Avrupa’da çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Brugne, Ortadoğu’da kraliyet düğünleri ve davetlerini düzenleyen Lübnanlı Ghada Blanco, Avustralya’nın öne çıkan davet tasarımcılarından Nadia Duran, Asya Kıtası’nın öne çıkan düğün ve davet tasarımcısı Gideon Hermosa, Peru’dan Arturo de Noriega ve Malta asıllı Avrupa cemiyet hayatının düğünlerine hayat veren tasarımcı Sarah Young’un İstanbul sofrası tasarımları ile yer alacak. 9 tasarımcı, sergi sırasında jüri üyeliğini yapacakları “İstanbul” temalı sofra tasarım yarışmasını da düzenleyecek. En çok beğenilen 3 sofra sergi alanında misafirlere özel olarak sunulacak.

Uluslararası tasarımcıların yanı sıra projenin ortaklığını üstlenen proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler de sofra tasarımlarını misafirlerin beğenisine sunacak. Sergi sırasında 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel KM Events ve bluechip Creative Events, Atatürk temalı Türkiye sofrasını da katılımcılarla buluşturacak.

Proje aynı zamanda İstanbul’da gerçekleşen kutlamalar, düğünler, doğum günleri, yıl dönümleri ve global şirketlerin buluşmalarına ev sahipliği yapabilme gücünü uluslararası platformlarda tanıtmak amacıyla hayata geçen ilk “Uluslararası Sofralar Sergisi” olma önemini taşıyor.

Karaca ana sponsorluğunun yanı sıra Raffles İstanbul, Zorlu, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, TGA, Staras, Privée PR, Royal Flowers, İstanbul Çiçekleri, S &S Visual Maker, İzzet&Yakar Music Co., Herend, Luxuria, AYCREA, Valya Tur, Mis Çiçekçilik ,Yapı Kredi Bankası, D Maison , Layla Dekorasyon , Koleksiyon ,Decorium, Tina Jewellery, Edel&Feine , LAV , Homes and Gifts , Kiralık Ekipman , Mine Çağlar , Tokel Grup , Güneş Avize , Aydın Dekorasyon , VG Event Chairs , Dore Çiçekçilik, Le Supla, NK Podyum , Gözde Van Lier Arts Management, Yasemin Soykan Davetiye, Decibel, Ulusoy Travel Center, Butterfly, Beymen, İltekin Brainworks, IDF, Alcoholoco, ATY Events, Arabia Weddings, Wedluxe, Sevilen, Şallı Perde ,UP Organizasyon, Arzum OKKA ve Maison Française de “Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini destekleyenler arasında bulunuyor.

“Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinin biletlerine \www.tabledesignexhibition.com ve Biletino üzerinden ulaşılabilir.