(Günsan Elektrik)’ten İç Mekânlar için Enerji Verimliliği!

Günsan, enerji problemine yönelik akıllı ve az enerji harcayan sistemleri kullanıcılara sunuyor. Aydınlatma tasarrufunda kontrole imkân veren Günsan “Dimmer” anahtarları, iç mekânların aydınlatmasında voltajı kontrol ederek; enerji verimliliğini artırıyor, bütçeye de destek oluyor.

Günsan Elektrik, “Dimmer” anahtarları ile harcanan gücü kontrol etmeye imkân vererek; evlerden tesislere, her yerde enerjinin verimli kullanılmasını ve tasarrufu teşvik ediyor. Yaygın olarak aydınlatma sistemlerinde parlaklık kontrolü için kullanılan tasarım, bunun haricinde sıcaklık kontrolü, motor hız kontrolü gibi ihtiyaçlara da cevap veriyor.

Evinin ya da çalışma alanının aydınlık kontrolünü elinde tutmak isteyenlere kolaylık sunan “Dimmer Anahtar” serisi, enerji kullanımı için tasarruf  sağlıyor. Ürün beyaz, krem, metalik renkli ve ahşap desenli seçenekleri estetik bir görünüm sunuyor. Seri, “Dimmer”, “Işıklı Dimmer” ve “Vavien Dimmer” olmak üzere üç farklı alternatifi ile kullanıcılara birçok alanda çözüm oluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.gunsanelectric.com


Günsan 
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.