(SEREL)’den Minimalist Banyo Serisi: “Hera”

SEREL’in minimalist ve estetik duruşuyla dikkat çeken Hera Serisi lavaboları, “Hygiene Plus” yüzey teknolojisiyle bakteri oluşumunu engelliyor.

Hera Serisi’nin mekânlarla bütünleşen lavaboları, detaylardan arındırılmış yalın tasarımı ile dikkat çekiyor. Kullanıcı deneyimini özgürleştiren tasarım ve özelliklerle geliştirilen seri, estetik formlarıyla her tip banyo atmosferine uyum sağlıyor. SEREL Hera Serisi, minimalist çizgileri ve yumuşatılmış hazne yapısıyla lavabo standartlarını yeniden yorumluyor.

“Sıfır Atık Yönetim Sistemi Belgesi” sayesinde insan ve doğaya olan saygısını kanıtlayan Hera Serisi’ndeki lavabolar, derin ve geniş iç hazne tasarımıyla öne çıkıyor. Kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle donatılan serinin sahip olduğu banyo dolapları, daha küçük banyolarda depolama sorununa pratik çözüm getiriyor. “Önce Sağlık” prensibi doğrultusunda SEREL tarafından geliştirilen Hygiene Plus yüzey teknolojisine de sahip Hera Lavabo Serisi, bakteri oluşumu engelliyor. Ürün su ve deterjan kullanımını en aza indirerek doğayı korumaya yardımcı oluyor.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.serelseramik.com.tr/