LG CeilingFan” İç Mimarlarla Buluştu!

Kullanıcılara sunduğu doğal serinlikle ön plana çıkan LG CeilingFan, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikle iç mimarlara tanıtıldı. İstanbul, Bursa ve Eskişehir’den gelen 50’ye yakın iç mimar, LG Ceilin Fan’ı deneyimledi.

Kanatlarıyla doğal hava akışı sağlayarak serin havayı evlere taşıyan LG Ceiling Fan, Mahara Concept İç Mimarlık tarafından iç mimarlara özel olarak düzenlenen bir etkinlikte tanıtıldı. İstanbul, Bursa ve Eskişehir’den gelen 50’ye yakın mimarın ilgisine sunulan CeilingFan’ın çift kanadı, kullanıcıları rahatsız eden hava akışını azaltıyor, daha homojen ve yumuşak bir hava akışı oluştururken kör noktaları ortadan kaldırarak kapsama alanını genişletiyor. LG CeilingFan ile sağlanan bu doğal hava akışı, serinleten teknolojiler kullanan tüketicilerin maruz kaldığı baş ağrısı ve benzeri yan etkileri de azaltıyor.

 LG CeilingFan’ın yekpare tasarımı ile yüksek esneklik çarpanı sayesinde bakım ve temizliği çok kolay hale getiriyor. LG Premium LED ekran ise, kullanıcıların ihtiyacı olan ortamları kontrol etmesini basitleştiriyor. Üstelik,  bükülmeye ve paslanmaya karşı dayanıklılığı ile kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkânı da sunuyor. LG CeilingFan, en düşük modda 26 desibel, en yüksek hızda 49 desibel ile sessizce çalışıyor.

LG CeilingFan, LG ThinQ uygulaması sayesinde uzaktan da kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar, evde olmadıkları sırada bile evlerinin havasını diledikleri serinliğe getirebiliyor, uygulama üzerinden enerji tüketim durumunu izleyebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.lg.com/tr/ceilingfan


LG Electronics
Dünya genelinde neredeyse her ülkedeki varlığı ve 75.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2020 yılında dünya çapındaki satış rakamı 56 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler iş birimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, beyaz eşya, iklimlendirme çözümleri, monitörler, servis robotları ve otomotiv bileşenleri alanında da dünyanın lider üreticisidir. LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.LGnewsroom.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.