(Türkiye İtibar Akademisi) “Müşteri Memnuniyeti Endeksi”nde (Çimstone) Sektörünün Öncü Markası Seçildi!

Beykoz Üniversitesi’nin akademik desteği ile Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl ilk kez yayımlanan Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde Çimstone “Mutfak ve Banyo Tezgahı” kategorisinde sektörünün öncü markası ilan edildi.

11 – 25 Temmuz 2022 tarihleri arasında, 26 bölge ve 72 il kapsamında gerçekleştirilen araştırmayı hazırlayan Türkiye İtibar Akademisi Başkan Yardımcısı Özüm Dilek Acar, “Her şirket için vazgeçilmez başarı unsuru kabul edilen müşteri memnuniyetinin ölçüldüğü araştırmamızda, markaların ya da kurumların ürün ya da hizmet performanslarının kamuoyunda tesis ettiği fayda ve zihinlere kazıdığı değer algısı belirlendi” sözleriyle araştırmanın markalar adına taşıdığı önemi vurguladı.

Markalarının tüketici nezdinde oluşturduğu değeri ölçmeye odaklı çalışmalarıyla adından söz ettiren Türkiye İtibar Akademisi’nin Şubat ayında açıkladığı, Türkiye’nin En İtibarlı Markaları Ödülleri‘nde, “Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası” ödülüne layık görülen Çimstone, Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde sergilediği performansıyla da sektöründe öne çıktı.

Müşteri Memnuniyeti Endeksi‘ni incelemek için: www.itibarakademisi.com


Çimstone
Çimstone, Türkiye’yi kuvars yüzeylerle tanıştıran tezgah markasıdır. Sektörün ilk markası olan Çimstone halen tüketici nezdinde jenerik marka konumunda yer almaktadır. Çimstone ayrıca, Dünya Kompoze Taş Üreticileri Birliği olarak faaliyet gösteren A.St. A’ya üye tek Türkiyeli markadır. 

www.cimstone.com.tr