(Seramiksan)’dan Teras ve Balkonlar İçin “Smooth Antislip” Teknolojisi!

Seramiksan balkon, teras, bahçe, havuz kenarı gibi açık alanlara özel yenilikler sunmak hedefiyle karoların yüzeyinde yumuşak bir dokunuş ve kaymazlığı ile güvenli mekânlar sağlayan yeni “Smooth Antislip” teknolojisini tanıttı.

“Hayatınız Güzel Olacak” mottosuyla vitrifiye, karo, granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları üreten Seramiksan‘ın “Smooth Antislip” teknolojisi ile ürettiği yer karolarından oluşan seriler; balkon, bahçe, teras gibi mekânları konfor alanına dönüştürmenin yanı sıra, kaydırmaz özelliğiyle de güvenli yaşam alanları sunuyor. Estetik ve modern bir görünüme sahip karolar, iç mekândan dış mekâna geçişte de tasarım bütünlüğü yaratıyor.

Teras ve Balkonlar Karolarla Konfor Alanına Dönüşüyor
“Smooth Antislip” yüzey teknolojisiyle ürettikleri karo serisinde, tasarım bütünlüğü yakalamanın yanı sıra güvenli yaşam alanları yaratmayı amaçladıklarını aktaran Seramiksan Pazarlama Müdürü Görkem Helvacıoğlu, “Artık yaz aylarında balkonlarda, bahçelerde güvenli ve konforlu bir şekilde vakit geçirmek isteyen kişilerin özellikle zeminlerinde ihtiyaç duyduğu niteliklerin farkındayız. Islak zeminlerde kayma, düşme riskine karşın kaydırmaz karolar isteyen ancak pütürlü yüzeyinden dolayı kolay temizlik yapılamamasından şikayet edenler için geliştirdiğimiz Smooth Antislip yüzeyli karolarımız ile artık temizlik çok daha kolay hale geldi” dedi.

Akredite Yüzey Teknolojisi
Yetkili kurumlar tarafından akredite edilmiş teknolojiye sahip karo serilerinde birçok bileşeni bir araya getirdiklerini belirten Helvacıoğlu, “Kaydırmaz yüzey teknolojisiyle tasarladığımız karolarımız, ev sahiplerinin günlük hayatına pratik deneyimler kazandırıyor. Kolay temizlenebilir yüzeyi sayesinde bakteri oluşumunu önleyerek hijyenik zeminler yaratan karolarımız, mekân fark etmeksizin maksimum güvenliğe sahip yaşam alanları oluşturuyor. Hem iç hem de dış yüzeylerde kullanılabilen ürünlerimiz, tasarım bütünlüğü de sunuyor” ifadelerini kullandı.

Helvacıoğlu, kaydırmazlık özelliğine sahip karo serileri hakkında “Doğaya zarar vermeden ürettiğimiz Marin Serisi, kaydırmazlık özelliği ile ıslak zemin ve havuz kenarlarında güvenli alanlar yaratıyor. Ayrıca ahşap dokulu doğal görünümüyle de evlere doğanın huzurunu getiriyor. Moon Smooth Anti-slip sırlı porselen karoları ise doğal taş ve mermerin uyumuyla salondan balkona, terastan bahçeye kadar tüm alanlarda tasarım bütünlüğü sunuyor” dedi.

Ayrıntılı bilgi için: www.seramiksan.com.tr