(Roca)’dan “In-Wash®” Akıllı Klozet!

Roca, “In-Wash® Akıllı Klozet” ile konforlu ve hijyenik özellikleri yanı sıra tümü uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen içeriğiyle banyo deneyimini zenginleştiriyor.

Kompakt tasarımı ve kolay montajı sayesinde tüm banyo alanlarına uyum sağlayan “In-Wash®” akıllı klozet banyolarında akıllı seçimler yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

“In-Wash®”ın entegre başlığı, ayarlanabilen özellikleriyle nazik ve derinlemesine kişisel temizlik imkânı sunuyor. Suyla farklı yıkama fonksiyonları ve kurutma özelliği hijyeni üst seviyeye çıkarıyor. Tercihe göre beş farklı yöne konumlandırılabilen başlık, su basıncını da üç yoğunluk seviyesine göre düzenleyebiliyor. Optimum konfor için 33, 36 veya 39 dereceye ayarlanabilen su sıcaklığı kişiye özel bakım imkânı sunuyor.

Roca, ileri teknolojiyi pratik bir şekilde kullanıma sunması ile de tercih sebebi oluyor. Yan panel veya uzaktan kumanda ile sıcaklık, basınç ve suyun konumu gibi özellikler ile “In Wash” klozet kolayca kişisel ihtiyaçlara göre ayarlanabiliyor. Su ve enerji israfını önlemek için “In-Wash®”a entegre edilen kızılötesi sensörler ile yıkama ve kurutma gibi işlevler yalnızca gerektiğinde devreye giriyor. 8 saat boyunca açık kalabilen LED ışığı ise geceleri banyo ışığı açmaya gerek kalmadan klozete yönlendiriyor.

“Roca In-Wash®” kişiselleştirilebilir teknolojisinin yanı sıra temizliği kolaylaştırmak için de birçok özellik barındırıyor. Her kullanımdan önce ve sonra kendini temizleyen başlığı optimum hijyen sağlarken, kanalsız tasarıma sahip klozet modeliyle de temizliği kolaylaştıran ve hızlandıran bir çözüm sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.roca.com.tr


Roca
Roca, mimari, inşaat ve iç mekânlar için tasarlanmış seramik döşeme ve duvar karoları da dâhil olmak üzere banyo alanı için ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlaması üzerine faaliyet gösteren bir şirkettir. Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Roca 4 kıtada 22 ülkede yer alan 86 üretim tesisi ile 24 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor. Yıllık yaklaşık 1,8 milyar Euro ciroya sahip olan Roca, ürün ve çözümlerini 170’ten fazla pazarda müşterileriyle buluşturuyor.