(Klassis)’ten Hibrit Çalışma Modeline Uygun Çözümler…

Çalışma alanlarında en yüksek verimi hedefleyen Klassis, değişen kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, iş hayatında hibrit çalışma modeline uygun çözümler sunuyor.

Klassis Zemin Döşemeleri
Interface, modüler zemin döşemelerinde doğadan ilham alarak, biyofilik tasarımlarıyla kullanıcıların verimliliğini destekleyen iç mekânlar vadediyor. Sürdürülebilirlik felsefesini kendine odak noktası edinen Interface, çevre üzerindeki etkisini en aza indirmek amacıyla ürünlerini doğaya saygı duyarak üretiyor. Karbon nötr koleksiyonları ile daha az karbon, daha güçlü tasarımları kullanıcılara sunuyor.

Modüler zemin döşemelerinde faaliyet gösteren Interface, kullanıcılara geniş kapsamlı karo halı ve LVT döşeme alternatifleri veriyor. Sert ve yumuşak döşeme seçenekleri, entegre bir döşeme sisteminde bir araya getirilmek üzere tasarlanıyor. Kullanıcı ihtiyacı odaklı Klassis ve Interface, tasarım hizmetinin yanı sıra teknik destekte de kullanıcılara yardımcı oluyor.

Interface Yenilenen Ice Breaker Karo Halı Koleksiyonu
Buz kırılımlarından ilham alan ve organik bir geometri sunan Ice Breaker Karo Halı Koleksiyonu, yönsüz kurulumu ile hızlı bir uygulama sunuyor. Ürün, ayrıca karbon nötr özellikli zemin çözümleri sunarak, karbon ayak izinizi azaltmakta yardımcı oluyor.

Steelcase – Eclipse Light
Yenilikçi, estetik ve fonksiyonel tasarımı ile dikkat çeken Steelcase – Eclipse Light, hem ofis hem ev ortamlarında kullanıma sunuluyor. Doğal gün ışığından ilham alan Eclipse LED ve yüksek teknolojiye sahip Flicker-Free ile yüksek renk performansı sunan Eclipse Light, uzun süre çalışma sonrası oluşan göz yorgunluğunu azaltarak, konforlu bir çalışma deneyimi vadediyor.

Steelcase – Karman Ofis Sandalye Koleksiyonu
Türkiye’de sonbaharda satışa çıkacak olan Karman, kullanıcının vücut hareketlerine göre tepki alıyor. Konfor odaklı tasarımı ile öne çıkan koleksiyon, uzun süre oturma sonucu ortaya çıkan boyun ve omuz ağrılarının önüne geçmeyi hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.klassis.com


Klassis
Yapı sektöründe faaliyet göstermek üzere 1989 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanları karo halı, rulo halı, ofis mobilyaları, deck, arşiv ve depo sistemleri, iç ve dış mekân yükseltilmiş döşeme sistemleri, sinema-tiyatro-konferans ve oditoryum koltuklarının proje, satış, uygulama ve servis hizmetlerinden oluşmaktadır. Konularında lider firmaları temsil eden Klassis, Türkiye ve bölge ülkelerde önemli referanslara sahiptir. 

Dezinti Tasarım Danışmanlık
Tasarım, mimarlık, yapı üçgeninde yer alan firma, kurum, kuruluşlara; danışmanlık, stratejik planlama ve pazarlama, marka bilinirliği, iletişim, araştırma/geliştirme ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Mimarlar, tasarımcılar, yazılımcılar ve pazarlama danışmanlarından kurulu ekibi ve çözüm ortaklarıyla ilgili alanlarda birçok dijital yayıncılık, doküman yönetimi, katalog, tanıtım ve pazarlama projesi geliştirmiştir. | www.dezintidanismanlik.com/