(Kaleseramik) “Uniq” Banyo Mobilyası ile XONE Design’dan Ödül Aldı!

Kale Banyo, Uniq

Kaleseramik, teknoloji ve tasarımı bir araya getirdiği markası T-ONE by Kale’nin “Uniq” Banyo Mobilyası ile Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen XONE Design’da tasarım ödülünün sahibi oldu.

Kaleseramik’in ince, büyük boyutlu ve esneyebilen porselen levhası Kalesinterflex’in özelliklerini kullandığı markası T-ONE by Kale’nin “Uniq” banyo mobilyası, Altın Çekül’de aldığı “Yapıda İnovatif Ürün” ödülünün ardından XONE Design’dan da tasarım ödülüyle döndü. Tasarımcı Başak Ergin’in imzasını taşıyan ürün; suyun, nemin ve buharın yoğun olduğu banyolar için uygun çözümler sunuyor. Ürün, banyolara hijyen ve fonksiyonellik sunmasının yanı sıra estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Kalesinterflex’in performansıyla üretilen ve tüketicilere uzun yıllar kullanım vadeden “Uniq” banyo mobilyası; çizilme, kırılma, lekelenme, aşınma direnci, sıcağa, soğuğa ve aleve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Mermer, metalik, taş görünümlü farklı renk ve desen alternatifleri ve modüler yapısı ile seri, her banyoya uyumlu seçenekler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr