(ORKA Banyo)’dan “Modena” ile Banyolarda Endüstriyel Etki…

Modena 100 Cappucino

Fabrika ve depo gibi alanların yaşam alanına dönüştürülmesiyle oluşturulan ve kökenleri Amerika’ya uzanan modern endüstriyel stil, dekorasyonda kullanıldığı alanlara bohem bir şıklık katıyor. ORKA Banyo Tasarım Merkezi tarafından tasarlanan ve Only Koleksiyonu’nda yerini alan “Modena” ürünü, modern endüstriyel stil ile banyoları yeniden yorumluyor.

ORKA Banyo, “Modena” ürünü ile banyo dekorasyonuna yenilikler getirmeye devam ediyor. Metal çerçeveli ve etajerli aynası ile alt modülde bulunan metal ayakların uyum yarattığı ürün, banyolara modern endüstriyel stil imzası atıyor.

Modena Cappucino

 

MDF üzeri mat lake olarak tasarlanan “Modena”, cappuccino mat lake ve siyah renkli seramik lavabosu veya beyaz mat ve beyaz renkli seramik lavabosu alternatifleri bulunuyor. Derin çekmeceleri ve metal ayaklı boy dolabı üniteleri ile geniş bir depolama alanı sunan “Modena”, tasarımının yanı sıra fonksiyonelliği ile de ön plana çıkıyor.

“Modena”, çift açılımlı, soft close çekmece rayları ve kapaklarda kullanılan menteşeleri ile güvenli bir kullanım vadediyor. Ürün, 80 cm ve 100 cm’lik ölçü alternatifiyle tüm banyolarda kullanılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.orkabanyo.com/tr