(Bonus Yalıtım)’dan Yeni Ürün: “Proof Membran”

Yalıtım sektöründe Türkiye’nin lider üreticileri ve ihracatçılarından biri olan Bonus, su yalıtımında yeni ürünü “Proof Membran”ı kullanıcılara sunuyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunan Bonus; 62 ülkede kurmuş olduğu iş birlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Su yalıtımı malzemelerinin üretimine İstanbul Silivri Tesisleri‘nde devam eden Bonus, temelden çatıya su yalıtımına ihtiyaç duyulan her yapıda, farklı iklim şartlarına uyumlu bitümlü membran üretimine, uzun yıllardır devam ediyor.

“Bonus Proof EP300 V”, “Bonus Proof EP350 H”, “Bonus Proof EP450 H” kalınlıklarında, tek yüz perdelerde, temel ve derin temel yalıtımında, koruma betonu gerektirmeden, elastomerik (SBS) katkılı beton basıncı ve hidrasyonu ile tam yapışma sağlayan yüksek performanslı ve yeni nesil su yalıtım ürünüdür. Özel kumlu yüzeyi ile betona tam yapışma sağlayan “Bonus Proof”, kalıcı ve yüksek yapışkanlığı ile kolay uygulama sunuyor. Ürün, koruma betonu da gerektirmediğinden maliyet ve işçilik avantajı sağlıyor.

Ürün hakkında açıklamalarda bulunan Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu “Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından su, yapılarda büyük tehdit oluşturur. Bu sebepledir ki, genel kalite prensibimizi membran ürünlerimizde korumaya her daim hassasiyet gösterdik. Uzun araştırmaların neticesinde, hem zaman, maliyet hem de uygulama kolaylığı sağlayan ürünümüz Bonus Proof’u sektöre sunmaya karar verdik. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, kullanıcıların en iyi şekilde faydalanabileceği ürün ağımızla, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.

Yeni nesil su yalıtımında talep edilen “Bonus Proof”, soğukta bükülme -20 ⁰C esnekliği ile tam koruma sağlarken, yırtılma ve delinmelere karşı da dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bonusyalitim.com.tr


Bonus Yalıtım 
20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibiyle birlikte inşaat endüstrisine hizmet veren Eryap Grup iştiraki Bonus, Silivri ve Hendek fabrikalarında, ısı, su, yangın ve ses yalıtımında XPS, Taş yünü, Membran ürünleri ile yalıtım sektörünün ihtiyaçlarını karşılıyor.