(BETA Kimya A.Ş.)’den “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”

APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı

Kimya sektörünün öncü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen yeni “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”nın özel formülü ile havadaki nemle hızla kürlenerek ısı yalıtım levhalarından dekoratif taşlara kadar pek çok yapı elemanının yapışmasını sağlıyor.

Yapıştırıcılar alanındaki 35 yıllık deneyimini inovatif ürünlerle buluşturan BETA Kimya, yapı ve inşaat sektörüne yönelik ürün ailesine de yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Yeni “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, sönümlenen jel teknolojisine sahip köpük formuyla yapı bileşenlerinin montaj uygulamalarında hız kazandırıyor. Güçlü tutunma özelliği sayesinde duvar yapımında kullanılan tuğla ve gaz beton malzemelerin kolayca yapışmasını sağlayan “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, ısı yalıtımında kullanılan XPS ile EPS levhalardan dekoratif amaçlı yapı bileşenlerine kadar geniş bir kullanım alanı sunuyor.

“APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, minimum genleşme istenen yapıştırma uygulamaları için özel olarak geliştirildi. Sönümlenen jel teknolojisi ile uygulama zeminindeki tüm boşluklara derinlemesine nüfuz ederek güçlü bir yapışma sunan “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, minimum genleşme özelliği ile rijit bir görünüm sağlıyor.

İklim koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü oluşuyla dikkat çeken “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, iç ve dış cephe uygulamalarında güvenli bir kullanım sunuyor. Nemli ve kuru zeminlerde kullanıma uygun olan “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, hassas beton blokların (gaz beton, kireç-kum tuğla, alçı vb.), bölme duvar, perde duvar, zemin kat demir parmaklık, taş raf vb. uygulamaları ile ısı yalıtım levhaları arasındaki boşlukları kolayca dolduruyor.

750 ml metal tüp ambalaj ile sektör profesyonellerinin beğenisine sunulan yeni “APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı”, köpük tabancası ile birlikte kullanılıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.betakimya.com.tr