(Hager) “E3/DC” Markası ile Almanya’da İki Ödülün Sahibi OLDU!

Akıllı bina otomasyonlarında konfor ve teknolojiyi bir arada sunmayı amaçlayan Hager Group “E3/DC” markasıyla, Alman Marka Ödülleri’nde “Marka Mükemmelliği: Yapı & Elementler” kategorisinde ‘’İmrenilen Altın Ödülü’’ aldı. Marka ayrıca “Mükemmel Markalar: Yılın Ürün Markası” kategorisinde de kazanan olarak seçildi.

Enerji depolama ile elektromobilite için yenilikçi çözümler geliştiren, Hager Group, ödül kapsamında güçlü ve sürdürülebilir marka iletişimi için de takdir edildi. Alman Marka Ödülü jürisi tarafından verilen ödülde, “E3/DC”yi seçerken markanın temsil ettiği tüm değerler dikkate alındı. “Marken des Jahrhunderts 2022” ödüllerinde üst üste üçüncü kez ödüle layık görülen“E3/DC”, tüm kategoriler arasında örnek teşkil eden ürün olarak gösterildi. “E3/DC” yenilenebilir enerji tedarik alanında elektriği depolamak ve dağıtmak için güçlü enerji depolama sistemleri ve diğer cihazlarla iletişim kurabilen duvara monte şarj istasyonları üretiyor.

Sadece Almanya, Avusturya, İsviçre ve Hollanda’da satışı gerçekleşen “E3/DC” ürünü Almanca “Einsparend, erneuerbar, effektiv” (tasarruf, yenilenebilir, etkili) anlamını taşıyor. E3 ve DC veya doğru akım kelimelerinin kısaltmasından türetilirken, şirketin amacı da maksimum performans ve kalite sunan bir ev enerji kaynağı için sürdürülebilir yeni standartlar elde etmek olarak açıklanıyor.

Otomotiv endüstrisinden kaynaklanan tasarlanmış teknolojiler, yenilenebilir enerjiyi yalnızca mobilite alanında değil, aynı zamanda günlük yaşamın diğer alanları için de kullanım sunuyor. Şirket kuruluşundan bu yana müşterilerin tesislerinde 60 binden fazla ev tipi elektrik santrali ve Quattroporte sistemi çalıştırıyor. Alman Marka Ödülleri ile yaklaşık 315 milyon kişiye ulaşan ürün, çevre dostu ve maliyet tasarrufu sağlayan enerji kullanımı için de farkındalık yaratıyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için / www.hager.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.


Hager Group 
1955 yılından bu yana Akıllı Evler, Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları ile enerji yönetim ve dağıtım sistemlerine öncülük eden Hager Group, enerji dağıtım sektörü şirketlerinden biridir. Bağımsız bir aile şirketi olan ve Almanya’da kurulan Hager Group, 11.500 çalışana ve 2.3 milyar Euro yıllık ciroya sahiptir. Ürünleri ve sistemleri dünya üzerinde 24 farklı noktada üretilmekte ve yine dünya üzerinde 136’den fazla ülkede Hager faaliyet göstermektedir.

Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonuna kadar uzanmaktadır. Müşteriler ve alanında uzman mühendisler ile sürekli fikir alışverişinde bulunarak proje çözümleri üretilmesi, Hager’in en temel çalışma prensibidir. Enerji verimliliği sağlayarak doğanın korunması ve uygun maliyette en kaliteli projelerin üretilmesi ise Hager’in en önemli amacıdır.