(REHAU)DAN “Panora-ma Swing-Design” Katlanır Sürgülü Pencereler…

REHAU, Panora-ma Swing-Design Katlanır Sürgülü Pencere

Pencere, bina teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında yenilikçi çözümler geliştiren REHA’nun geliştirmiş olduğu “Panorama Swing-Design”, her biri ayrı olarak taşınabilir, açılabilir, bir noktada toplanabilir kanatlarıyla kullanıcılara kullanım ve temizlik kolaylığı sağlıyor.

İç ve dış mekânlar arasında maksimum açıklığın elde edilmesini sağlayan sürgülü çözüm sistemi “Panorama Swing-Design”, uygun maliyeti ve hızlı montaj sistemi, kullanım ve temizlik kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Küçük binalardan büyük binalara, özel konutlardan endüstriyel tesislere kadar birçok alanda kullanılabilen “Panorama Swing-Design”, geniş açıklığı ile restoranlar ve dükkanlar için de tercih edilebilir.

Yerden tasarruf sağlayan teknolojisi sayesinde, mekan içerisinde rahatsız edici çıkıntı detayları oluşturmadan bir açıklık oluşturan “Panorama Swing-Design”, özel gizli menteşe ve aksesuarlarıyla sade bir görünüm sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için REHAU web sayfası ziyaret edilebilir.


REHAU 
REHAU, sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunar. Buradaki odak, enerji verimli yapı, yenilenebilir enerjilerin kullanımı ve su yönetimi gibi konular üzerindedir. REHAU, pencere, bina teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında sofistike sistem çözümleri ile müşterilerine güçlü bir ortaktır. 170’den fazla yerde yaklaşık 20.000 çalışanı ile bağımsız aile şirketi, dünya çapında pazara ve müşteriye yakın olmayı hedeflemektedir.