Artweeks@Akaretler için Geri Sayım BAŞLADI!

Anna Laudel

Artweeks@Akaretler’in 6. Edisyonu, 30 Mart Çarşamba günü izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş’un organizasyonunu üstlendiği etkinliğin 6. edisyonunda, sanatseverlere farklı disiplinlerden pek çok eser sunulacak.


Artweeks@Akaretler

Organizatör: Bilgili Holding, Sabiha Kurtulmuş
Tarih: 30 Mart – 10 Nisan 2022
Yer: Akaretler Sıraevler, 11, 15, 17, 19, 37-39, 55, B 2/2-3-4, Beşiktaş


Artweeks@Akaretler, çağdaş sanat galerileri, koleksiyonerler ve solo sergilere ev sahipliği yapmasının yanı sıra, etkinlik süresince her gün farklı sunum ve davetlerle sanatseverleri ağırlayacak. Sanat alanında fuar dışı bir yaklaşım ile organize edilen Artweeks@Akaretler; etkinliğin ana aksını oluşturan galeri ve koleksiyonerlerin dışında aynı anlayışta olan farklı yapılarla beraber yeni içerikler üretip projeler yapacak. NFT de bu projelerden birisi olacak.

Etkinliğin 6. Edisyonuna katılan Katılımcı Galerileri arasında; .artSumer, Martch Art Project, Sanatorium, The Empire Project, Galeri Nev İstanbul, Anna Laudel, PİLEVNELİ, Versus Art Project, ArtOn İstanbul, Pi Artworks, MERKUR Galeri, Ferda Art Platform, Mixer Art Gallery, Mine Sanat Galerisi ve Öktem Aykut yer alıyor. Difo Art’ın özel bir fotoğraf sergisi düzenleyeceği ve Carny.io’nun NFT sergisi ile renklendireceği etkinlik kapsamında, ayrıca Selman Bilal ve Şeli Elvaşvili’nin koleksiyonları da sergilenecek.

Artweeks@Akaretler hakkında ayrıntılı bilgi için bi_özet‘in önceden yer verdiği ilgili haberi incelenebilir:

“Artweeks@Akaretler” 30 Mart’ta Kapılarını Açıyor!