GEMSS’21 Sergisi 29 Nisan’a Kadar Uzatıldı!

The Circle organizasyonunda ve VitrA Ana Sponsorluğu’nda bu yıl ikincisi düzenlenen Genç Mimarlar Seçkisi Sergisi 29 Nisan’a kadar uzatıldı. Seçkide yer alan, mimarlığın farklı alanlarında üretimler yapan 9’u bireysel, 5’i ekip olmak üzere toplamda seçilen 14 pratiğin üretimlerini yansıtan sergi, The Circle Beyoğlu’nda ziyaret edilebilir. 


“Genç Mimarlar Seçkisi & Sergisi 2021 (GEMSS’21)”

Sergide Üretimleri Yer Alan Mimar ve Ekipler:
Aslı Eylem Kolbaş, Aslı Tusavul, Bihter Almaç, Bilge Bal, Dilşad Aladağ & Eda Aslan, İbrahim Tolga Han, Mert Uslu, Mimarlık İşleri (Nil Bıçak, Erol Kalmaz & Kemal Bal), Onurcan Çakır, Pınar Kesim Aktaş, Spazio—x (Müge Yürüten & Lorenzo Sizzi), Rolab Studio (Aysel Abasova, Doruk Yıldırım, Tolga Kalcıoğlu), Studio Blai (Hazal Yılmaz, Yiğitalp Behram), Yelta Köm
Ziyaret: Ücretsiz, Herkese Açık, Kayıt Gerekli
Tarih: 20 Ocak 2022 – 29 Nisan 2022 Cuma
Konum: The Circle, Beyoğlu, İstanbul


19 Ocak’da açılan sergiye Paralel Etkinlikler Programı kapsamında çevrim içi söyleşiler, atölyeler, stüdyo gezilerinden oluşan bir dizi etkinlik ve çeşitli üniversitelerin Mimarlık – Tasarım Fakülteleri ve Öğrenci Toplulukları’ndan grup ziyaretleri sergiye eşlik etmeye devam ediyor. Sergi ve tüm paralel etkinlikler hakkında detaylı bilgi için The Circle web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gerçekleşen Paralel Etkinlik Videoları için tıklayınız.
Gelecek Paralel Etkinlikler için tıklayınız.

GEMSS’21 hakkında bi_özet‘te yayımlanan bir önceki haber için:

GEMSS’21 Paralel Etkinlikleri Başladı!