(Günsan Elektrik)’ten Yılın Rengi “Very Peri” ile Uyumlu Ürünler!

Günsan Elektrik’in Radius serisi tasarımları, Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2022 yılı rengi olarak belirlenen Very Peri rengi ile uyumu yakalıyor.

Pantone Renk Enstitüsü, 2022’nin rengini sakinliğe ilham veren ancak menekşe kırmızısı alt tonla canlandırılan bir mavi olarak belirledi.

Radius Design, Günsan Elektrik
Radius Design, Günsan Elektrik

Günsan Elektrik, İlk kez sıfırdan üretilen bu yılın rengini şık ve yenilikçi anahtar ve prizleriyle tamamlamayı öneriyor. Günsan’ın Radius serisi Pantone 2022 rengi ile uyumlu beyaz/krem, metalik gibi çeşitli zevk ve beğenilere hitap eden tasarımlar sunuyor.

Günsan ve Radius Design hakkında daha ayrıntılı bilgi için bu bağlantıyı ziyaret edilebilir. 


Günsan
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.