(Bien)’den Minik Patilere “Kedi Evi”

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, soğuk kış şartlarında sokakta yaşayan kedilerin barınma ihtiyaçları için “kedi evi” projesini hayata geçirdi.

Türkiye genelindeki bayilerine mağaza önlerine konumlandırmaları için “kedi evi” gönderen Bien, aynı zamanda daha fazla ihtiyaç bölgesine ulaşmak amacıyla Instagram hesabı üzerinden de talepte bulunan takipçilerine gönderim yapıyor.

Bien’in Türkiye’nin dört bir yanına 1.000 adet “kedi evi” dağıttığı proje hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Bien web sayfası incelenebilir.


Bien
Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularından biri olan Bien, tasarımdaki öncü kimliği ve sergilediği çevreci yaklaşımı ile öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir.

2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer almaktadır.

6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü” (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.