(Ode Yalıtım)’ın “ODE Select” Ürününe Altın Çekül Ödülü!

ODE Yalıtım Teknik Ofis Yöneticisi Ayşe Miray Şen

İnşaat projeleri için uygun çözümleri bir araya getiren çevrim içi sistem seçim aracı “ODE Select”, bu yıl 27’ncisi düzenlenen “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde Sektörel Pazarlama kategorisinde “En İyi Tanıtım Projesi Teşvik Eşdeğer Ödülü”nü aldı.

Şirket adına ödülü alan ODE Yalıtım Teknik Ofis Yöneticisi Ayşe Miray Şen, “ODE Yalıtım olarak, paydaşlarına değer yaratmayan hiçbir organizasyonun sürdürülebilir olmadığına inanıyoruz. Diğer taraftan paydaşlarımıza yönelik tüm çalışmalarımızda dijital dönüşümü ve sektörümüzün gerekliliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu vizyonla 2020 yılında devreye aldığımız ODE Select’in sektörümüzün en köklü ve prestijli ödüllerinden birine layık görülmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Sektörümüze, paydaşlarımıza değer katan ürün ve hizmetleri geliştirmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

İnşaat projeleri için geliştirilen çevrim içi sistem seçim aracı “ODE Select”, çatılar, temel ve perdeler için yalıtım çözümleri, proje kriterlerine uygun sistemler, 2D detaylar, şartnameler ve teknik dokümanları dakikalar içinde görüntülemeyi ve bilgisayara indirebilmeyi sağlıyor. “ODE Select”te, yaklaşık 500 doküman ve 288 farklı sistem çözümü; 50 farklı ürün grubu için 5 farklı uygulama alanında sunuluyor. Mimarlar, tasarımcılar, danışmanlar, müşavirler ve uygulamacıların işlerini kolaylaştıran sistem üzerinden, satış temsilcilerinden teklif veya uzmanlardan teknik destek alınabiliyor.

“ODE Select”, Altın Çekül’de ödül alan diğer ürün ve projelerle birlikte Ocak ayı sonuna kadar İstanbul Beşiktaş’taki AURA İstanbul’da tüm ziyaretçilere açık olarak sergilenecek.


ODE Yalıtım
1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında ithalatçı, 1996 yılında ise üretici kimliğine kavuşan ODE; Yapı ve Teknik Yalıtım olmak üzere 2 ana kategoride üretim yapmaktadır. ODE bugün 6 modern üretim tesisinde, 4 binden fazla ürün çeşidi ve uzman personeliyle yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Global bir marka olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım’ın ürünleri, 6 kıtada, 75’in üzerinde ülkede tercih edilmektedir.